فهرست
برانکو اعلام کرد؛ تکلیف رضاییان امروز مشخص می‌شود
برانکو اعلام کرد؛ تکلیف رضاییان امروز مشخص می‌شود

برانکو اعلام کرد؛ تکلیف رضاییان امروز مشخص می‌شود

آی اسپورت - سرنوشت رامین رضاییان و ماجرای بازگشتش به پرسپولیس امروز روشن می‌شود. این خبر را برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس تایید کرده است. برانکو در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گفت: «در مورد رامین رضائیان امروز تصمیم‌گیری می‌کنیم و هواداران و رسانه‌های عزیز در جریان قرار خواهند گرفت. پرسپولیس پرطرفدارترین است، پس توجه به آن زیاد است. در نتیجه حرف و سخن و حاشیه‌ها هم فراوان خواهد بود اما این مسائل نباید تمرکز ما را بر هم بریزد. وظیفه ما در پرسپولیس روشن است. هواداران پرسپولیس نتیجه و قهرمانی تیم خودشان را می‌خواهند و باید اینها را تقدیمشان کنیم. بهترین باور ما، آنها هستند. خط مشی پرسپولیس را آنها از سال‌ها قبل معلوم کرده‌اند، اینکه باید بهترین باشیم.»
 
سرمربی پرسپولیس گفت: «بیش از یک سال است که با کمک و حمایت هوادارانمان و تلاش باشگاه و بازیکنان زمان صرف شد تا پرسپولیس به جایی برسد که هواداران را خوشحال کند و البته باور داریم و می‌توانیم خیلی بهتر از اینها باشیم و با کمک و حمایت هواداران از همه موانع خواهیم گذشت.»

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-09 12:52:34
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
جناب برانکو درخواست هواداران جذب رضاییان است لطفاً مساعدت نمایید
شهروند
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۱۵
برانکو یه لج باز احمقه از زمان تیم ملی هم همین بود، خاک تو سرش که کیسه کشا جو دادن که باشگاه بازیکن تحمیلی میگیره اینم بازی خورد، ، این پولشو میگیره میره اگرم ندیم شکایت میکنه ولی بازیکنای ملی سرمایه پرسپولیسن که این نفهم داره به باد میده اگرما پرسپولیسی هستیم بخاطر استانکو نیست بخاطر بازیکنایی هست که اون زمان تو تیم بودن
خاک تو سرموون با این اوضاع خر تو خر باشگاه
پدر برزو
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۷
پسرم با اکانت شهروند میایی؟!! من دنبالتم :) چهارتیی شدن تو دربی بد اذیتت می کنه :)))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر