فهرست
نگرانی پرسپولیس برای سیدجلال: بازی با صبا پرید؟
نگرانی پرسپولیس برای سیدجلال: بازی با صبا پرید؟

نگرانی پرسپولیس برای سیدجلال: بازی با صبا پرید؟

آی اسپورت - مصدومیت سیدجلال در تمرین دیروز پرسپولیس، برانکو و کادرفنی تیم را نگران کرده که کاپیتان تیم‌شان را برای بازی با صبا در اختیار نداشته باشند. مصدومیت جلال حسینی زیاد جدی نیست اما او نیاز به استراحت و ریکاوری دارد و با توجه به زمان 48 ساعته باقی مانده تا بازی با صبا، شاید نتواند خودش را به این بازی برساند.

پزشکان پرسپولیس، تلاش می‌کنند با تمرینات ویژه زمان بازگشت سیدجلال را به حداقل برساند و او پنجشنبه، در ترکیب اصلی تیم به میدان برود. برانکو این فصل از محمد انصاری در کنار سیدجلال استفاده می‌کند و در نبود حسینی، مجبور خواهد بود به پلیانسکی، مدافع نه چندان آماده اوکراینی بازی بدهد.

کد خبر: 9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-09 18:21:24
نظر دهید

۴ نظر
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۱
بدون فوت وقت رضاییان را برگردانید این خواست غالب هواداران است جناب طاهرى ارزش والآى عفو و گذشت کجا رفت وقتى این جوان نادم این همه طلب بخشش و عذرخواهى نمود و براى جبران مافات صریح و صمیمانه از شما استدعاى اعطاى فرصت نمود انصافاً اخلاقاً مدیونید اگر اقدام مقتضى براى استمرار حضور این جوان اینده دار هموطن در تیم بزرگ پرسپولیس به منزله خانه امیدش فراهم نکنید بى شک جناب برانکو هیچوقت از این جنبه هاى ارزشى و اخلاقى به موضوع نگاه نکرده و نمى کند در شأن ارکان باشگاه بزرگ پرسپولیس رفتار الگوساز براى جامعه و جوانان است و ترویج فرهنگ گذشت در موضوع رخداده قطعاً در مناسبات جامعه اثرگذار خواهد بود
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۶
به جای اینکه این همه مدت خودش رو علاف شجاع کنه باید یه مدافع مطمئن میگرفت و به فکر این روز می بود! همین سید جلال رو هم نمیخواست ایت پروفسخورررر!!!
علی کچـــل
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۷
گولچ پشمه ؟؟؟
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۱۰
بدون فوت وقت ترتیب حضور رضاییان را در ترکیب فراهم نمایید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر