فهرست
دلخوری تاج از سرپرستی افتخاری در استقلال
دلخوری تاج از سرپرستی افتخاری در استقلال

دلخوری تاج از سرپرستی افتخاری در استقلال

آی اسپورت- علیرضا افتخاری بعد از حضور در راس باشگاه استقلال، اشاره‌ای به سمت خود در فدراسیون فوتبال به‌عنوان رییس کمیته فوتسال داشت. همین موضوع باعث شد تا این گمانه‌زنی پیش بیاید که آیا فدراسیون فوتبال و شخص رییس فدراسیون فوتبال از ماجرای انتصاب افتخاری خبری داشته‌اند یا نه؟
مهدی تاج در مصاحبه‌ای در این باره می‌گوید: «شخصا در جریان این موضوع بودم. روز گذشته جلسه‌ای را با افتخاری برگزار کرده و مفصل نقطه نظراتم را در این خصوص به وی گفتم. البته افتخاری تاکید کرد که اولویت اول و آخرش فوتسال است. صحبت‌هایی را دیروز با هم داشتیم و من شخصاً در جریان بودم هرچند که میلیمتری در جریان قرار گرفتم و خود افتخاری این موضوع را به من گفت.»
رییس فدراسیون فوتبال از اولویت افتخاری حرف می‌زند و به نظر می‌رسد با وجود اینکه افتخاری به او اطلاع داده بوده که ممکن است راهی استقلال شود اما تاج انتظار داشته طبق صحبت افتخاری، اولویت او در چنین شرایطی فوتسال باشد و نه باشگاه استقلال و به همین جهت تاج از این موضوع ناراحت به نظر می‌رسد، ضمن اینکه رییس فدراسیون فوتبال تاکید می‌کند که میلیمتری از این موضوع خبر داشته و حتی خود افتخاری اطلاع داده است و این نشان می‌دهد که ارتباط خوبی بین تاج و سایر دستگاه‌های ورزشی وجود ندارد و در حالی که قرار است یکی از مسوولان این فدراسیون از مجموعه جدا شود، تاج خبری ندارد و در این باره تصمیم گیر نیست، مخصوصا اینکه تیم ملی فوتسال در وضعیت عادی نیست و باید خیلی زود در مسابقات حاضر شود.با وجود اینکه تاج از گفت‌وگویش با افتخاری حرف می‌زند اما بایدگفت او از تمام ماجرای استقلال و افتخاری بی‌خبر بوده و نقشی هم در آن نداشته است و حق دارد دلخوری از آن داشته باشد.
 کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-08-09 18:42:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر