فهرست
از پیکان و حجازی تا پیکان و منصوریان/ تکرار اخراج؟
از پیکان و حجازی تا پیکان و منصوریان/ تکرار اخراج؟

از پیکان و حجازی تا پیکان و منصوریان/ تکرار اخراج؟

آی اسپورت- استقلال قبل از شروع تعطیلات یک ماهه فصل رودرروی پیکان قرار می گیرد. تیمی که تقریبا شرایطی مشابه استقلال دارد و تنها یک امتیاز برتر است. شایعه شده هیئت مدیره استقلال و اعضای دمدمی مزاج و همیشه در حال مصاحبه اش به منصوریان اولتیماتوم های مختلفی داده اند که یکی همین فرصت بازی با پیکان است. این قصه همه را به لیگ هفتم و دوران ناصر حجازی می برد.
آخرین دیداری که ناصر حجازی روی نیمکت استقلال نشست، بازی با پیکان بود. دست بر قضا آن روز، علیرضا منصوریان هم برای آبی ها از ابتدا بازی کرد و بعد از گل استقلال با بیرون کشیدن توپ از دروازه و شوت کردنش به سمت بیرون، شادی گل عجیبی را نمایش داد. تیم حجازی پیش از این بازی 3 برد، 4 مساوی و 3 باخت داشت که 9 آبان 1386 برابر پیکان قرار گرفت. محمد نوازی در دقیقه 11 و آرش برهانی 10 دقیقه بعد دروازه پیکان را باز کردند تا پروژه عبور از بحران زده شود ولی پیش از آنکه محمود رفیعی سوت پایان را بزند، دروازه اشکان نامداری در 5 دقیقه پایانی دو بار باز و بازی مساوی شد. در نیمه دوم هم پیکان توسط ابراهیم توره گل برتری اش را زد، استقلال بازهم باخت و ناصر حجازی دیگر روی نیمکت استقلال ننشست. آن روز هم پیکان میزبان بود و استقلال مجبور شد از پیراهن دومش به رنگ سفید استفاده کند.
بعد از پایان بازی، گوشه ای از ورزشگاه شعار «حجازی کاپلو» می داد و در گوشه ای دیگر «حجازی حیا کن، استقلالو رها کن» شنیده می شد. ناصر حجازی بعد از بازی گفت:«برای تیمی که دو گل جلو بوده و با سه گل بازی را واگذار می ‌کند و حتی پنج گل دیگر نمی ‌خورد، حرفی برای گفتن نمی ‌ماند. هواداران به همه چیز واقف هستند و می ‌دانند چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. کسانی که فوتبال را درک می ‌کنند، می ‌دانند چه اتفاقاتی در درون و بیرون از استقلال رخ می‌ دهد. مشکل استقلال فنی نیست و تمام مسایل این تیم به دلیل حواشی بیرون از باشگاه است. دست منصوریان و مجیدی را می ‌بوسم که با تمام وجود برای استقلال بازی کردند. اگر هیئت مدیره بخواهد در تیم بمانم مجبورم که به فعالیتم ادامه دهم. در غیر این صورت مجبور به ترک استقلال هستم. کسانی در بیرون از باشگاه قصد تخریب استقلال را دارند اما این بار قرعه به نام حجازی در آمده است تا من را خراب کنند».
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-09 19:00:13
نظر دهید

۲ نظر
مکتب انسان ساز شاهین
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۰۷
کیسه ها به تنها اسطوره خودشان رحم نکردند، به کسی که در بین پرسپولیسی ها محبوب است حتی اونوقت ما انتظار داریم به هادی نوروزی بیچاره رحم کنند
۱
جای حق
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۸
همه اینا کاره قلعه نویی وبرومند بود حق هیچ موقع پایمال نمیشود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر