فهرست
چهره ویژه روز: برافروختگی‌های اکبر اوتی!
چهره ویژه روز: برافروختگی‌های اکبر اوتی!

چهره ویژه روز: برافروختگی‌های اکبر اوتی!

آی اسپورت - مسابقه دو تیم سپیدرود رشت با بادران، یک چهره ویژه داشت و او کسی نبود جز اکبر آقای میثاقیان. اکبر اوتی سابق فوتبال ایران در تمام طول مسابقه به شدت عصبی بود و بارها با ری‌اکشن‌های عجیب غریب خود سوژه شماره یک عکاسان شد و در پایان مسابقه و پس از شکست بادران، میثاقیان بازیکنانش را در رختکن محبوس کرد و حسابی آنها را مورد شوک قرار داد!
 
میثاقیان پس از اینکه در سال گذشته در دو تیم متمول خونه به خونه بابل و مس کرمان یک ناکام مطلق نام گرفت و نتوانست در هیچکدام از این دو تیم تاثیر گذار باشد و آنها را به لیگ برتر مشایعت نماید، امسال به یک تیم متمول دیگر پیوست و با ریخت و پاش‌های وحشتناک تمام بیست و یک بازیکن سال گذشته را به کناری گذاشت و به قول خودش یک تیم تازه بنیان گذاشت.
 
حالا باید دید در پایان این فصل میثاقیان می تواند بادران را به سرمنزل مقصود برساند یا به مانند فصل گذشته دستش از موفقیت دور خواهد ماند؟ اتفاقی که اگر بیفتد دیگر نه پرتاب از برج میلاد و نه هیچ آلترناتیوی نمی تواند به داد اکبر اوتی برسد و بدون شک از فصل دیگر یک بازنشسته به جمع مربیان فوتبال ایران اضافه خواهد شد! حالا شاید دلیل عصبیت داش اکبر را در طول مسابقه با سپیدرود بشود، درک کرد!

رادنی دیدار

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-10 09:22:13
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۶
خونه به خونه قبل از اخاج اکبر خان بالای جدول بود.اگه میموند الان لیگ برتر بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر