فهرست
ادعای جدید: بازداشت جهانیان در کلانتری مرزداران
ادعای جدید: بازداشت جهانیان در کلانتری مرزداران

ادعای جدید: بازداشت جهانیان در کلانتری مرزداران

آی‌اسپورت- در میان خبرهای ضد و نقیض مربوط به بازداشت حمیدرضا جهانیان، جدیدترین خبر حاکی از بازداشت او است. ابتدا خبر بازداشت مالک یکی از باشگاه‌های لیگ برتر را وب‌سایت 90منتشر کرد اما بعدتر دو گفت‌وگو از او در وب‌سایت‌ها منتشر شد که در آن‌ها جهانیان بازداشت خود را تکذیب کرده بود.

جدیدترین خبر را اما تسنیم منتشر کرده است. این خبرگزاری با یک وکیل دادگستری صحبت کرده که گفته است: «او دستگیر شده و اکنون هم در کلانتری 139 مرزداران است. جهانیان حتی از مأموران کلانتری خواهش کرد که چون مالک یک باشگاه لیگ برتری است، به او دستبند نزنند و درخواست دیگری هم داشت که به بازداشت‌گاه عمومی نرود. این فرد حتی تلفن همراه خود را به داخل کلانتری برده است و از آنجا با رسانه‌ها تماس گرفته که بازداشت خود را تکذیب کند. این در حالی است که او را با حکم جلب و بدهی بیش از 1.7 میلیاردی دستگیر کرده‌ایم. این بدهی هم مربوط به شرکت نفت پارس می‌شود، چون این آقا سال 85 به شرکتی که به نام شرکت نفت طلاییه ثبت کرده بود، از شرکت نفت پارس مبلغی را بابت خرید اجناس گرفت و با این پول برای خود ملک و املاک خرید. یکی از املاکی که این فرد (جهانیان) خریداری کرد، مربوط به تعمیرگاهی در بلوار مرزداران، خیابان ناهید است. روی تابلوی این تعمیرگاه نیز نام جهانیان ثبت شده است. این ملک هم از فردی به نام حسن آذربا خریداری شده و پایین‌تر از این تعمیرگاه هم، تعمیرگاه رالی سرویس وجود دارد که ملک این تعمیرگاه را نیز با کلاهبرداری به نام دخترش ثبت کرده است، چون چهار دانگ از این ملک را خریداری کرده و دو دانگ دیگر که برای رالی سرویس بود را با کلاهبرداری به نام دخترش ثبت کرد. البته شکایت مالک دو دانگ دیگر به نتیجه رسیده و همین روزها ابطال سند و بازگشت دو دانگ صورت می‌گیرد. ضمن اینکه این فرد (جهانیان) با پولی که از شرکت نفت پارس گرفت، یکسری ملک در شمال کشور و در استان تهران خریداری کرد که نمی‌دانیم این املاک کجاست. شکایت شرکت نفت پارس مربوط به سال 90 است که این فرد سال 92 اعلام کرد پولی برای بازگرداندن ندارد که ادعایی او همین امسال رد شد و اوایل سال هم حکم جلب این فرد را صادر کردند. امروز هم توسط کلانتری 139 مرزداران بازداشت شده است و به غیر از شرکت نفت پارس، شاکیان دیگری هم دارد.»

تسنیم هم‌چنین تصاویری منتشر کرده که این وکیل دادگستری برای‌شان ارسال کرده است. این خبرگزاری هم‌چنین مدعی شده که فیلم زمان بازداشت جهانیان را در اختیار دارد. 

 

 

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-10-16 17:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کچل حمومی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۹
آقا تورو خدا باشگاه نفت رو از دست این آدم معلوم الحال نجات بدید...
ابیدل
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۰
هر جایی که رد پای پرسپولیسی هاست تهش جعل دزدی و زندان هست خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر