فهرست
دفاعیه ترکاشوند؛ همین تیم را هم ما ساختیم
دفاعیه ترکاشوند؛ همین تیم را هم ما ساختیم

دفاعیه ترکاشوند؛ همین تیم را هم ما ساختیم

آی اسپورت – بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا عده‌ای از مدیران فعلی، کارشناسان و هواداران پرسپولیس، مدیران قبلی این باشگاه را مسئول این اتفاق دانستند. آن‌ها با متهم کردم علی اکبر و معاونانش در تضعیف پرسپولیس به خصوص در ماجرای به شدت از آن‌ها انتقاد کردند. محمد علی ترکاشوند معاون طاهری در گفتگو با روزنامه فرهیختگان از طاهری و خودش دفاع کرده است.

چرا اجازه دادند بازیکن‌‌ها بروند؟

بعد از بسته شدن پنجره، اجازه دادند پنج بازیکن بروند. درست است؟ اگر همین بازیکنان حفظ می‌شدند و امروز بودند، باز هم پرسپولیس می‌توانست بازیکن جدید جذب کند؟ به نظر من چهار نفر از آنهایی که رفتند را می‌توانستند راحت حفظ کنند. مدیریت در این زمینه چه نقشی دارد؟ در زمان مدیران قبلی هم برانکو یک عده را نمی‌خواست اما مدیریت جلسه گذاشت و او را قانع کرد تا آنها بمانند و امروز همین بازیکنان در راس تیم هستند!

حمایت هواداران خیلی تاثیرگذار بود

نمی‌توان این‌طور پیش‌بینی کرد. حتی از منزل هم که خارج می‌شوید، شاید تا زمان بازگشت هزاران اتفاق برایتان بیفتد! در همین سه بازی گذشته آسیایی ازجمله دیدار با الجزیره، الدحیل و السد بیشتر از هر چیزی مدیون هواداران بودیم و با حمایت آنها حریفان را بردیم و تا فینال رسیدیم. این در حالی است که پارسال فقط دو بازی در خانه برگزار کردیم که یکی از آنها نیز بدون تماشاگر بود، در غیر این صورت اگر در همان مرحله نیمه‌نهایی مقابل الهلال در تهران برگزار می‌شد، ما سال گذشته هم به فینال می‌رسیدیم. اگر بازی در تهران و مقابل تماشاگران خودی برگزار می‌شد، الهلال را در تهران هم می‌زدیم و راهی دیدار فینال می‌شدیم. ما همیشه مدیون هواداران هستیم و امسال هم در سه بازی این اتفاق افتاد و حمایت هوادار خیلی کمک‌مان کرد.

خودشان باید عذرخواهی کنند نه طاهری!

من نزدیک‌ترین فرد به آقای طاهری بودم. او هر تصمیمی می‌خواست بگیرد در هیات‌مدیره و در حضور همه آقایان می‌گرفت. چطور الان شد هیات‌مدیره قبل؟! الان شنیده‌ام آقای روغنی گفته‌اند که باید قبلی‌ها عذرخواهی کنند! اتفاقا اگر بنای عذرخواهی باشد، یکی از کسانی که باید عذرخواهی کند، همین دوستان هستند که اجازه دادند چهار پنج بازیکن بروند! چرا مدام دنبال اتفاقات قبلی هستیم؟ همین الان را ببینید؟ چرا گذاشتید بازیکنان بروند؟ صادق محرمی را نگه‌می‌داشتند. قراردادی که الان با بازیکنان جدید بسته‌اند یا حتی رقم قرارداد تمدیدی‌ها را ببینند و با زمان ما مقایسه کنند. همین مبلغ را به صادق محرمی یا فرشاد احمدزاده هم می‌دادند تا بمانند! محسن مسلمان را نگه می‌داشتند، غیر از این است؟

می‌شد تصمیمات بهتری گرفت

برانکو حق دارد بازیکنی را نخواهد یا فرد دیگری را جذب کند اما در آن شرایط مدیریت می‌توانست با برانکو جلسه گذاشته و او را قانع کند که اگر مثلا قرار است مسلمان جدا شود، این کار در نیم‌فصل صورت بگیرد. درباره امیری، احمدزاده و محرمی نیز به همچنین. تیمی که بازیکنی را می‌خواهد، یک شبه که عاشق این بازیکن نشده است! یک سال او را زیر ذره‌بین داشته و بعد گفته او را می‌خواهد، مثل همان کاری که ما درخصوص رسن انجام دادیم و از یک سال قبل او را زیر نظر گرفته و با یک برنامه‌ریزی جذبش کردیم. پس دوستان می‌توانستند روی این موضوع فکر کرده و با بازیکنان جدا شده و کادرفنی جلسه گذاشته و آنها را راضی کنند تا یک نیم‌فصل دیگر بمانند. مثل کاری که با بیرانوند شد. مگر آقایان نگفتند در نیم‌فصل رضایتنامه‌اش را می‌دهیم؟ او هم به قول دوستان مشتری چند میلیون دلاری داشت.

مگر بابت طارمی ضربه خوردیم؟

مساله خیریت نیست! طارمی هم با باشگاه قرارداد داشت، چرا اجازه دادند به قطر برود؟ نمی‌توانستند او را نگه دارند؟ مگر طارمی چه ضربه‌ای به تیم زد؟! اگر پنجره بسته شده که بعد از طارمی هم پنج بازیکن از تیم جدا شدند. همین‌ها را نگه‌ می‌داشتند! الان مگر چند بازیکن جدید ازجمله شیری، رفیعی و ترابی را نگرفتند؟ اگر همین فعلی‌ها مثل انصاری و ماهینی مصدوم نمی‌شدند، آیا می‌توانستند بازیکنان جدید را به لیست اضافه کنند؟! در هر صورت باید یکی را کم کنند تا یک نفر دیگر را جایگزین او کنند. بحث طارمی جداست. او گفت دیگر نمی‌مانم. دو سه ماه از قراردادش مانده بود و دوستان بهترین روش را در این دیدند که حالا که او نمی‌ماند پس از قبالش یک درآمدزایی هم انجام دهند. این سیاست‌های باشگاه است. وقتی بازیکنان را رد می‌کنید پس دیگر نباید مدیر قبلی را مقصر دانسته و یقه‌اش را گرفته و از او بخواهید عذرخواهی کند. مگر بابت طارمی ضربه خوردیم؟ آیا آن بازیکنانی هم که رفتند بابت طارمی و پنجره بسته بوده است؟! اگر قبلی‌ها بودند ما امروز کمبود بازیکن داشتیم؟

۳ ۸  
آی اسپورت
2018-11-14 08:59:00
نظر دهید

۸ نظر
Hass
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۲۹
طاهری مدیر خوبی بود خیلی زحمت کشید ازش ممنونیم و هیچوقت زحمتهاشو فراموش نمیکنیم.فراموش کار نباشیم.به نیکی از آدمایی که برامون زحمت کشیدن یاد کنیم ولو اشتباهاتی داشته باشند
آبی آسمانی
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۵۹
طاهری همونیه که لنگیا واسه حفظش وزیر را تهدید می کردن، الان دارن بهش فحش میدن، مکتب لنگیسمه دیگه،پدر بالاسرشون نبوده اینجوری بزرگ شدن، ترکاشوند راس میگه دلال کرووات خودش فراری شونداد و الا واسه نگه داشتن کمال کتفی 5 میلیارد پیش خور کردن
۲
امید
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
خفه بی هویت سر راهی
۸
کیسه چرک
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
یعنی تو پدر بالا سرته بوده کیسه کش؟؟؟ پدرت رو که شناختی بهش بگو دوزار برات وقت بذاره
50 میلیارد درامد از اسیا داریم با پولش هرکاری بخواییم میکنیم زیادی حرف بزنی کیسه رو میخریم جاش گاوداری میزنیم
۴
امید از تفت
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۰۴
حرفش کاملاً درسته. طاهری بعد از اینکه قضیه طارمی درست پیش نرفت پیش بینی محرومیت را کرده بود و به اندازه کافی بازیکن گرفت. مسلمان را برانکو نخواست ولی بقیه بازیکنان را چرا حفظ نکردند؟ بخدا پارسال هرچی داد زدیم آقا پرسپولیس محرومه قرارداد بازیکنان را تمدید کنید گفتند ما دنبال بازیکن نمیریم. به بازیکنان گفته ایم به باشگاه بیایند. موفقیت پرسپولیس را مدیون مدیریت درست و ساختارسازی طاهری هستیم و اینکه در یک پرونده حقوقی ما ضرر کردیم دلیل بر بد بودن طاهری نیست. آقای گرشاسبی شما که همون موقع هم دست راست طاهری بودی، آقای روغنی شما که خیلی وقته عضو هیئت مدیره هستید چرا بازیکنان را یکسال حفظ نکردید؟ تازه پرسپولیش از نقل و انتقالات محروم هم نبود عقل و منطق حکم می کرد بازیکنان فعلی خودش را حفظ کنه و بعد دنبال جذب بازیکن جدید باشه. ولی هرچی بوده گذشته و نباید همدیگه را محکوم کنند و حاشیه درست کنند. هیئت مدیره پرسپولیس اصلاً حق مصاحبه کردن نداره. مشکلات و سوءمدیریت ها همیشه کم یا زیاد بوده و نباید عامل حاشیه شود.
۴
آرش6
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۵۷
طاهری خیلی خوب کار کرد -اشتباه هم داشت

منتها وقتی دستش رو کرد تو لونه زنبور یعنی حق پخش تلویزیونی زدنش -کیروشی پور و برنامه نود بد جوری زیر پاش رو خالی

کردند شب مسابقه با الهلال

اگر بی بخار و بی خاصیت بود هنوز مدیر عامل بود
۷
nima bagheri
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۰۸
امید از تفت احمق ترین پرسپولیسی نمای فضای مجازی
با چه وقاحتی از بزرگترین خائنان تاریخ پرسپولیس دفاع می اکنی احمق حقیر؟
۲
nima bagheri
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۱۳
وقاحت این دو آشغال(ترکاشوند و طاهری) بی انتها است
با اختلاف از فاسد ترین مدیران تاریخ پرسپولیس هستند
اگر علیه این دو آشغال اعلام جرم می شد و به خاطر ضربه و خیانت به بزرگترین تیم آسیا به زندان می افتادن االان نمیومد با وقاحت این حرفا رو بزنه
مصاحبه این ترکاشوند آشغال و و اون پندار توفقی کثافت هر دو به خوبی نشون میدن تراژدی مدیریت فوتبال ما رو و سوال اصلی اینه که چنین آدم های بی کفایت و فاسدی با چه رانتی میان در جایگاه تصمیم گیری دو تیم محبوب آسیا و بعد اینچنین ضربه بزنن به این دوتیم و الانم طلبکار باشن؟
طاهری و ترکاشوند با جعل سند و دروغگویی و انواع بخور و بخور ها و فساد ها رسما باعث قهرمان نشدن پرسپولیس محبوب ما در فصل پیش و این فصل آسیا هستند
اگر کثافت کاری این دو خائن نبود پرسپولیس به رکورد دو قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا با برانکو می رسید
این دو در تمام مدت فقط پشت موفقیت های برانکو پنهان شده اند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر