فهرست
انصاری فرد بهترین بازیکن هفته هفتم QSL
انصاری فرد بهترین بازیکن هفته هفتم QSL

انصاری فرد بهترین بازیکن هفته هفتم QSL

آی اسپورت - ستاره ایرانی باشگاه السیلیه با درخشش فوق العاده مقابل الوکره عنوان بهترین بازیکن هفته هفتم لیگ ستارگان را به خود اختصاص داد. در پیروزی 3-1 برابر الوکره درخشش فوق العاده ستاره ایرانی با دو بار گلزنی کاملا مشهود بود. به همین خاطر روزنامه استاد الدوحه امروز جلد اول خود را به تصویر کریم انصاری فرد به عنوان بهترین بازیکن هفته اختصاص داد تا در کنار یوکانوویچ سرمربی صرب الغرافه دو چهره مهم این هفته از رقابت ها را انتخاب و معرفی نماید.

روزنامه استاد الدوحه در آنالیز اتفاقات رخ داده در هفته هفتم لیگ ستارگان به کریم انصاری فرد اشاره و از نمایش درخشان این بازیکن در مصاف السیلیه با الوکره تمجید کرد. استاد الدوحه با اشاره به این که انصاری فرد مهاجمی تمام کننده و ویرانگر در محوطه جریمه است از خوشحالی سران باشگاه السیلیه از آمادگی بالای خرید تابستانی‌شان خبر داد.

همچنین رامین رضائیان دیگر لژیونر ایرانی شاغل در قطر هم با درخشش مقابل الاهلی و دو بار گلزنی برای الشحانیه موفق شد برای اولین بار در تیم منتخب هفته لیگ ستارگان قرار بگیرد تا همان طور که پیش بینی می شد ستاره های ایرانی هفته خوشایندی را تجربه کنند.

۱    
آی اسپورت
2019-10-22 08:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر