فهرست
دلایل احتمالی خط خوردن رفیعی از لیست کی‌روش
دلایل احتمالی خط خوردن رفیعی از لیست کی‌روش

دلایل احتمالی خط خوردن رفیعی از لیست کی‌روش

آی اسپورت - سروش رفیعی، هافبک بازیساز و فانتزی پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی در این چند هفته‌ای که برای سرخ پوشان به میدان رفته نشان داده است با این حال در فهرست کارلوس کی‌روش قرار نگرفت. چرا کی‌روش، رفیعی را به تیم ملی دعوت نکرد؟ آیا این بازیکن نسبت به دوران حضورش در تراکتور سازی افت کرده است یا اینکه دلایل دیگری برای دعوت نشدن او وجود دارد؟ همه شواهد و خبرها حاکی از این بود که رفیعی هم جزو نفرات دعوت شده به تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود اما کی‌روش تصمیم گرفت که این بازیکن آماده و بازیساز را دعوت نکند. کی‌روش زمانی که سروش در تراکتورسازی بازی می‌کرد او را به تیم ملی دعوت می‌کرد اما الان که این بازیکن شاگرد برانکو شده تصمیم گرفت که او را در فهرست ۱۹ نفره قرار ندهد.

رفیعی در تراکتورسازی بهترین دوران فوتبالی خود را پشت سر گذاشت. او در نیمه فصل نخست بسیار آماده بود و با پاس‌های زیبایی که می‌داد بارها هم تیمی‌هایش را در موقعیت گلزنی قرار داد. تراکتورسازی در غیاب رفیعی با افت محسوسی مواجه شده و فاصله این تیم با صدر جدول رده بندی هم به خوبی چنین چیزی را ثابت می‌کند. پرسپولیس با آمدن سروش در نیم فصل دوم نه تنها افت نکرده بلکه از نظر هجومی هم بسیار بهتر از قبل شده است. کسب ۸ پیروزی از ۹ بازی در نیم فصل دوم به خوبی نشان می‌دهد که رفیعی بازیکن تاثیر گذاری برای پرسپولیس بوده است.

تیم برانکو با آمدن رفیعی هجومی‌تر از قبل شده و در همه دیدارها موفق به گلزنی شده است. این هافبک بازیساز و جوان در دیدار برابر استقلال و نفت تهران هم موفق به گلزنی شده است. او با وجود آنکه تنها چند بازی است که در پرسپولیس به میدان رفته اما خیلی سریع در ترکیب این تیم جا افتاد و آماده و سرحال نشان می‌دهد.

دعوت نشدن رفیعی به تیم ملی می تواند چند دلیل داشته باشد؛ نخست اینکه کی‌روش اعتماد خود به این بازیکن را از دست داده است؛ دوم اینکه در دیدار برابر قطر به بازیکنان فیزیکی و درگیرنده بیشتر از بازیکنان فانتزی مانند سروش نیاز دارد و سوم اینکه چه بسا به خاطر لجبازی با برانکو چنین تصمیم را گرفته باشد و می‌خواهد با این تصمیم خود ثابت کند که مخالف پیوستن رفیعی به پرسپولیس بوده است و این البته دور از انتظار است.

 

جام نیوز

     
آی اسپورت
2017-03-18 10:18:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر