فهرست
دفاعیه خمارلو؛ چه لطفی به پرسپولیس شده است؟
دفاعیه خمارلو؛ چه لطفی به پرسپولیس شده است؟

دفاعیه خمارلو؛ چه لطفی به پرسپولیس شده است؟

آی اسپورت – جبهه‎گیری مسئولان، بازیکنان و هواداران چند باشگاه لیگ برتری علیه پرسپولیس در هفته‌های اخیر باعث شده تا جو عجیبی علیه این تیم در فوتبال ایران به وجود بیاید. مصاحبه محمدرضا زنوزی و علیرضا اسدی مالک و مدیرعامل تراکتورسازی و چند مصاحبه دیگر از سوی مسئولان سپاهان و ذوب‌آهن و استقلال و دیده شدن چندباره پرچم ژاپن در ورزشگاه‎ها و شهرهای مختلف ایران نمونه‌هایی از این جو سنگین علیه پرسپولیس است. همین اتفاقات باعث شد تا پندار خمارلو در مصاحبه‌ای مفصل در این باره صحبت کند و از باشگاه خود دفاع کند. این دفاعیه بلندبالا را بخوانید:

  • باشگاه‌ها و تیم‌های رقیب ما که متوجه شده‌اند در زمین مسابقه حریف پرسپولیس نیستند با اظهارات غیر واقع و هدفمند و استفاده از رسانه‌هایی که در اختیار دارند، تلاش می‌کنند حقایق را وارونه جلوه داده و علیه پرسپولیس جریان سازی کنند تا بعدها از آن بهره‌برداری نمایند. اظهارات اخیر مدیر عامل تراکتورسازی نیز از این جنس بود. ضمن آنکه برای ما جای سوال دارد وقتی پرسپولیس و ماشین سازی به مصاف هم رفته‌اند، ایشان روی کدام اصول اخلاقی و حرفه‌ای درباره این بازی سخن گفته‌اند و ضمن بیان مطالبی که دور از واقعیت است، سعی در تهییج افکار عمومی علیه پرسپولیس در سراسر کشور و به ویژه در شهر تبریز داشته‌اند؟ البته آقای اسدی به این موضوع اکتفا نکرده و حتی مسائلی را مطرح کرده‌اند که پیامدهای آن می‌تواند به خارج از فضای فوتبال کشیده شود که مرجع رسیدگی به این موارد، جای دیگری است، به ویژه که ملاحظه می‌کنیم گزارش بازی هم شائبه برانگیز بود. اشتباهات داوری برگردد، همین حالا صدرنشین هستیم.
  • جدای از این مباحث، اظهاراتی که صورت می‌گیرد، واقعا عجیب و بحث برانگیز است. برای ما جای سوال دارد که تیم های دیگر چه بهایی بابت محرومیت پرسپولیس داده‌اند که در مصاحبه مدیر عامل تراکتورسازی، آن گونه عنوان کرده‌اند. چه لطفی به پرسپولیس شده است که ما خود از آن بی‌خبریم؟ تا آنجا که ما به یاد داریم از هر طرف که نگاه می‌کنیم، تیری به سمت و سوی پرسپولیس رها می‌شود تا شاید این تیم را از پا بیندازند. سرفصل این موارد هم اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس است. در این ارتباط همگان را به صحبت‌های آقای برانکو ایوانکوویچ ارجاع می‌دهیم که این اشتباهات، کجا به سود ما تمام شده است؟ باشگاه پرسپولیس رسما پیشنهاد می‌دهد که یک تیم کارشناسی داوری مورد وثوق تشکیل شود تا تمام اشتباهات داوری را بررسی کنند و این اشتباهات را برگردانند. یک جدول هم درست شود تا ضرر و زیان تیم‌ها بررسی شود. هر باشگاهی که مدعی است، بیاید و ادعای خود را ثابت کند، حرف باید پشتوانه داشته باشد، همینطور نمی‌شود که هر چه می‌خواهند بگویند. ما چون تا به امروز براساس برخی ملاحظات سکوت کرده ایم، بعضی عادت کرده‌اند ادعاهایی را مطرح کنند که فرسنگ ها از حقیقت دور است. ما آماده‌ایم همه اشتباهات داوری برگردد و امتیازها در جدول لحاظ شود تا آن وقت ببنیم، همین پرسپولیس محروم از جذب بازیکن با یک لشکر مصدوم، صدرنشین رقابت‌های لیگ این فصل خواهد بود یا نه؟ اجحاف‌هایی که در حق ما صورت گرفته، یکی، دو تا نیست. اگر سال‌های قبل را هم بررسی کنند، چند قهرمانی و کلی رکوردهای جدید به افتخارات پرسپولیس، اضافه خواهد شد.
  • در همین فصل اشتباهات داوری به ضرر ما کم نبوده است. در همین بازی با ماشین سازی گل درست پرسپولیس، آفساید اعلام شد. در بازی با تراکتورسازی گل آنها آفساید بود که هواداران پرسپولیس به صورت علمی و با مشخص کردن اشکال کار کارشناسی تلویزیون، آن را ثابت کردند و تازه پرسپولیس باید مدعی باشد که صدا و سیما، هم در گزارش بازی با ماشین سازی و هم در پرمخاطب‌ترین برنامه خود، حق باشگاه پرسپولیس را به سود حریفان ما تضییع کرد و مظلوم واقع شده‌ایم. پرسپولیس تاوان تیم‌های دیگر را می‌دهد نه آنها تاوان پرسپولیس را.
  • در بازی با سایپا، گلی که دریافت کردیم آفساید بود ولی صحیح اعلام شد. در بازی با استقلال که به گواه اکثر کارشناسان یک پنالتی مسلم برای ما اعلام نشد و یکی، دو صحنه دیگر هم مشکوک بود. در بازی با نفت آبادان روی علی علیپور بنابر اعلام اکثریت کارشناسان، خطای پنالتی اتفاق افتاد که اعلام نشد. در بازی با نفت مسجد سلیمان طبق فیلمی که موجود است، روی انصاری خطای پنالتی اتفاق افتاده بود که داور اعلام نکرد و در بازی با استقلال خوزستان هم داور با بازیکنان حریف بسیار مدارا کرد و باید چندین بار از کارت‌های خود استفاده می‌کرد که نکرد. الان یک نفر بگوید در کجای رقابت‌های این فصل به ما لطف شده است؟ آیا این دیگر تیم‌ها هستند تاوان محرومیت ما را می‌دهند یا پرسپولیس باید طبق معمول، تاوان دیگران را بدهد. برای توجیه عملکرد خودشان، خلاف واقعیت را می‌گویند.
  • مساله این است که مدیران و گاه مربیان تیم‌های حریف برای توجیه عملکرد خود نزد هوادارانشان، فرافکنی می‌کنند و حقایق را وارونه جلوه می‌دهند و حرف خود را آنقدر تکرار می‌کنند تا در ذهن بعضی و حداقل نزد هواداران آن تیم‌ها به عنوان یک واقعیت پذیرفته شود. این برخورد جوانمردانه و شرافتمندانه نیست و اثرات بد و ماندگاری هم به تماشاگران فوتبال می‌گذارد که تبعات آنها را در جریان بازی‌ها و روی سکوها می‌بینیم. ضرر پرسپولیس از اشتباهات داوری فقط به فوتبال ایران هم مربوط نمی‌شود. در رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا هم دچارش بودیم. سر پرسپولیس همه جا شکسته است، اما سر شکسته نیست گرفتاری این است که ما هر جا می‌رویم با همین شرایط روبرو هستیم. سر پرسپولیس را همه جا می‌شکنند، هر چند به یاری خدا هیچگاه سر شکسته نبوده‌ایم. در فینال لیگ قهرمانان و در بازی رفت، داور از شرق آسیا بود به ضرر ما سوت زد. به تهران آمدیم و داور از غرب آسیا بود، باز هم به ضرر ما سوت زد!!!
  • از کدام لطف سخن می گویند، در حالی که حتی یک بازی ما در لیگ برتر برای لیگ قهرمانان حذف نشد. قبل از بازی رفت فینال با سایپا بازی کردیم که اگر این بازی نبود و زمان بیشتری داشتیم، چه بسا در ژاپن دو گل نمی‌خوردیم و الان قهرمان آسیا بودیم. مجبورمان کردند در روز فیفا هم بازی کنیم آیا به ما لطف می‌کنند که باید در روزهای فیفا هم بدون ملی پوشان بازی کنیم در حالی که فیفا، همه کشورها را از این کار منع کرده است؟ آیا این تاوان نیست که پرسپولیس به خاطر لیگ و دیگر باشگاه‌ها می‌دهد؟ هوای ما را که ندارند هیچ، بلکه بعضا بر علیه ما موضع نیز می‌گیرند. فهرست بلند بالایی از اقدامات علیه پرسپولیس وجود دارد واقعیت این است که در پایتخت هم هوای بعضی تیم‌های شهرستانی را دارند اما کسی هوای پرسپولیس را ندارد و عدالت و برابری برقرار نیست. پرسپولیس فقط هواداران و دوستداران و غیرت و شرافت خودش را دارد. به طور مرتب به ما می‌گویند سکوت کنید و بسیاری اوقات، خیلی از حرف‌ها را نزده‌ایم که فضای فوتبال آرام بماند ولی هیچکس به دیگران نمی‌گوید حداقل علیه ما ادعاهای غیرواقعی نکنند. بیشتر از این نمی‌توانیم ساکت بمانیم برای اینکه حق تیم و هواداران است و این مطالبه وجود دارد. به مرده و زنده پرسپولیس فحاشی کردند.
  • انصافا باید بگویم وقتی وارد شهر تبریز شدیم اقدام‌های صورت گرفته به ویژه از سوی نیروی انتظامی قابل تقدیر بود و مساله حاشیه‌ای نداشتیم ولی با وجود صحبت‌هایی که در برنامه ۹۰ برای بازی با ماشین سازی شد، ببینید با ما در ورزشگاه چه کردند؟ از لحظه‌ای که وارد ورزشگاه شدیم، فحاشی صورت گرفت. به مرده و زنده پرسپولیس فحش می‌دادند، اما یک نفر از مسئولان و کادر تیم حریف و میزبان نبود که حداقل برای نمایش هم که شده از آنها بخواهد که این کار را انجام ندهند. فیلم تمام این اتفاقات موجود است و حالا که بحث کمیته انضباطی شد، حتما اینها را تحویل می‌دهیم. ما که از اقدام بازیکن خودمان در زدن توپ به فنس حمایت نکرده‌ایم و حتی سید جلال حسینی این موضوع را نقد کرد ولی آن هجمه از هتاکی و فحاشی چرا با هیچ واکنشی حداقل در حد درخواست از آنها همراه نبود. هنوز حرف‌هایمان را نزده‌ایم مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: با وجود تمام این حرف‌هایی که در این چند روز زده شده واقعا هنوز هیچ نگفته‌ایم. مسائل زیادی برای بازگو کردن وجود دارد و اگر مانع نشوند، از این پس برابر هر حرفی، ده‌ها سخن داریم. البته باز برای ما سوال است که چرا وقتی ما با ماشین سازی بازی داریم، مدیر عامل یک باشگاه دیگر صحبت می‌کند و یک شهر و استان را تحریک می‌کند. وقتی مالکیت دو باشگاه یکی باشد، همین هم می‌شود.
  • عجیب است که به این موضوع چندان پرداخته نمی‌شود و آنگاه مطالب غیر واقع علیه پرسپولیس مطرح می‌شود. موضوع به این مهمی چرا آن طور که باید مورد حساسیت نیست. این موضوع قابل مقایسه با شرایط پرسپولیس و استقلال هم نیست. این دو تیم سال‌هاست دولتی هستند. رقابت بین ما و استقلال به قدری قدیمی و عمیق است که اصلا نمی‌شود تصور کرد بین دو باشگاه اتفاقی بیفتد اما آیا بین تراکتورسازی و ماشین سازی هم اینطور است؟ بازی ما برابر ماشین سازی و اتفاقاتی که در ورزشگاه و در گزارش صدا و سیما رقم زده شد، نشانه‌های خوبی به همگان می‌دهد تا قضاوت بهتری داشته باشند.
۹۸ ۲۲  
آی اسپورت
2018-12-01 20:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۲ نظر
سعید از خوزستان
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۹
داوران چرا تا این حد از پرسپولیس وحشت دارند و جرات ندارند علیه پرسپولیس عدالت را اجرا کنند؟؟؟

پرسپولیس _ ماشین سازی ( داور دقیقه 10 پنالتی واضح خلیل زاده روی بازیکن ماشین سازی رو نگرفت. + گل پرسپولیس اول خطا روی خالقی فر رو نگرفت.....دوم خطایم که گرفت و منجربه گل شد خطا نبود....سوم مگه میشه شروع مجدد رو با توپ در حال حرکت آغاز کرد؟؟؟؟؟ چهارم در صحنه خود گل کاملا معلومه که شجاع خلیل اده با خطا روی بازیکن حریف ضربه سر رو میزنه + دیگه گل آفساید پرسپولیس دقیقه 95 تاثیری توی نتیجه بازی نداشت.)

پرسپولیس _ تراکتور ( گل احسان حاج صفی به پرسپولیس صحیح بود و به اشتباه آفساید اعلام شد.+ کمال کامیابی نیا به دلیل لگد به دروازه بان تراکتور باید حداقل کارت زرد دوم رو میگرفت و اخراج میشد.)

پرسپولیس _ پیکان ( پای شجاع خلیل زاده روی بدن علی حمودی کارت قرمز داشت اما داور حتی کارت زرد هم نداد.+ خطای منجر به گل اول پرسپولیس اصلا خطا نبود و بازیکن پیکان روی عالیشاه خطا نکرد.)

پرسپولیس _ سایپا ( ضربه عمدی بیرانوند با توپ به صورت بازیکن سایپا خطا بود و هم بیرانوند باید اخراج میشد و هم پنالتی به نفع سایپا اعلام میشد.)

پرسپولیس _ نساجی ( کمال کامیابی نیا اخراج نشد.)

پرسپولیس _ پدیده ( لگد علی علیپور زننده تنها گل پرسپولیس به شانه بازیکن پدیده باید با کارت قرمز مستقیم جریمه می‌شد که کارت زرد گرفت.)

جام حذفی پرسپولیس _ نود ارومیه ( دقیقه ۴۶ آفسایدی اشتباهی را برای نود اعلام و موقعیت صددرصد گل را از آن‌ها سلب کرد + داور بازی دقیقه ۵۴ خطای محمد انصاری زننده تنها گل پرسپولیس پشت محوطه جریمه را اعلام اما در جریمه آن اشتباه کرد و چون موقعیت مسلم گلزنی را گرفته بود،باید اخراج میشد ضمنا انصاری قبل از زدن گل باید اخراج می‌شد.)
....
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۰
اشتباهات داوری در سه بازی از چهار بازی اخیر پرسپولیس تو لیگ سایپا: گل تساوی بخش این تیم باید مردود اعلام می‌شد (از دست دادن دو امتیاز آنهم در کورس قهرمانی) تراکتورسازی: بازیکن تراکتور بخاطر خطای شدید روی مصلح اخراج نشد ماشین سازی: به اشتباه آفساید اعلام شدن گل سالم پرسپولیس به ماشین برای جلوگیری از بهبود تفاضل سرخ‌ها ❌ اشتباهات داوری علیه پرسپولیس از ابتدای لیگ ❗️نفت مسجد سلیمان (برخورد توپ به دست بازیکن نفت در محوطه جریمه این تیم پنالتی اعلام نشد و منجر به از دست رفتن ۲ امتیاز شد) ❗️صنعت نفت (با اعلام کارشناسان داوری در این دیدار یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام نشد و ۲ امتیاز از دست رفت) ❗️استقلال تهران (طبق اعلام تمام کارشناسان داوری، خطای بازیکن استقلال روی علیپور در محوطه جریمه پنالتی اعلام نشد، ضمن اینکه سهرابیان باید در این بازی اخراج می‌شد و این اشتباهات فغانی منجر به از دست رفتن ۲ امتیاز دیگر شد) ❗️سایپا (تک گل سایپا در بازی با پرسپولیس باید به سه دلیل مردود اعلام می‌شد: قبل از کرنر هند شد، زننده گل در آفساید بود، روی مدافع خطا شد اما داور گل را صحیح اعلام کرد و ۲ امتیاز دیگر از دست رفت) ❗️تراکتورسازی (در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی، بازیکن تراکتور به دلیل خطای شدید روی مصلح باید از زمین اخراج می‌شد و حریف ۳۵ دقیقه ده نفره بازی می‌کرد اما این اتفاق رخ نداد تا سرنوشت بازی طور دیگری رقم بخورد) ❗️ماشین سازی (در بازی پرسپولیس و ماشین علیرغم اینکه گل محمد امین اسدی صحیح بود اما کمک داور آذربایجانی این دیدار به اشتباه آفساید اعلام کرد) ❗️با وجود اینکه پرسپولیس مطابق فصل‌های گذشته بیشتر از هر تیمی قربانی ناداوری شده اما جو منفی علیه پرسپولیس ایجاد شده است!
پناهندگان ترکیه از ترس دربی سوپرجام
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۳
کیسه کش مفنگی چرا در مورد دربی چیزی نمیگی؟؟؟ همون بازی که فغانی رسما از باخت کیسه جلوگیری کرد
در دربی پنالتی پژمان منتظری بر روی علیپور سوخت و آرمین سهرابیان هم اخراج نشد
حتما اونجا هم داور جرات نداشت به ضرر کیسه نجس پنالتی بگیره یا بازیکنشو اخراج بکنه
حمید پرسپولیسی
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۴
پرسپولیس تا الان در دو بازی از داوری ضرر کرده و در یک مورد از داوری سود برده :
در بازی دربی خطای پژمان منتظری بر روی علیپور گرفته نشد و پنالتی مسلم پرسپولیس سوخت و آرمین سهرابیان هم باید از بازی اخراج میشد که نشد
و در بازی صنعت نفت که پنالتی مدافع صنعت نفت بر روی علیپور اغلامم نشد
در بازی با پدیده علیپور باید از بازی اخراج میشد که نشد و این تنها بازی بود که پرسپولیس از داوری سود کرد

اما در بقیه بازیها اگر داوری به نفعش بوده به ضررش هم بوده
در بازی تراکتور قبل از گل تراکتور دانیال اسماعیلیفر بخاطر خطای شدید بر روی شایان مصلح باید اخراج میشد که نشد (کارشناس برنامه شبهای فوتبالی اخراج بازیکن تراکتور را تایید کرد)
در بازی پیکان قبل از اخراج شجاع علی حمودی بخاطر ضربه به آرنج بصورت عالیشاه باید اخراج میشد که نشد. همه ما دیدیم که صورت عالیشاه در تمام طول بازی بخاطر اون خطای شدید در حال خونریزی بود
در بازی ماشین سازی اگر پنالتی ماشین گرفته نشد گل سالم پرسپولیس هم گرفته نشد
در بازی سایپا اگر حرکت بیرانوند بر روی آرمان رمضانی پنالتی بود اما گل سایپا هم آفساید بود

خیلیها میگن در بازی ماشین اگه پنالتی ماشین اول گرفته میشد پس روند بازی عوض میشد. اگه اینطوریه اگر در بازی پیکان علی حمودی زودتر اخراج میشد پس روند بازی هم به نفع پرسپولیس عوض میشد یا در بازی تراکتور اگر بازیکن تراکتور زودتر اخراج میشد پس روند بازی هم زودتر به نفع پرسپولیس عوض میشد و شاید اصلا اون گل اتفاق نمی افتاد یا در بازی سایپا اگه گل سایپا آفساید اعلام میشد دیگه دلیلی نداشت تا بیرانوند با توپ بکوبه ب صورت آرمان رمضانی و پنالتی انجام بده
اینها یادشون رفته که در بازی ذوب آهن با کیسه وریا غفوری که زننده دوگل کیسه در اون بازی بود دقیقه 20 بازی و بعد از گل ذوب آهن باید اخراج میشد. سوال اینجاست اگر ووریا غفوری در اون بازی اخراج شده بود آیا روند بازی عوض نمیشد که الان کیسه کشا حرف از گل سوختشون در اون بازی میزنند؟؟!!!
خدایا اندکی عقل عنایت فرما
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۰
ببین اگه همین شاهکار داوریها نبود فصل قبل کیسه به هیچ جا نمیرسید
در جام حذفی با شاهکار فغانی در نابود کردن صنعت نفت قهرمان شدید
در لیگ هم با توجه به آمار یکی از تیمهایی بودید که بیشترین سود را از داوری بردید یعنی مقام سومتون هم به لطف داوران بوده
همین فصل هم در بازی پیکان ( عدم اخراج آقایی) بازی ذوب اهن (عدم اخراج وریا غفوری که دوتا گل به ذوب آهن زد) بازی نفت مسجدسلیمان در جام حذفی (که گل کیسه آفساید بود) و از همه مهمتر دربی (که یه پنالتی و اخراج پرسپولیس سوخت) و .. از داوری به شدت سود کردید.
دیگه چه مرگتونه که اینقدر هوچیگری میکنید؟؟!!
روانپزشک سعید از خوزستان
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
جالبه که در مورد صحنه هایی که به ضرر پرسپولیس بوده آلزایمر گرفته یا خودتشو زدی به خریت سعید مشنگ!
خود احمقت میگی گلی که دقایق آخر پرسپولیس به ماشین سازی زد و مردود شد تاثیری در بازی نداشت اونوقت نمیگی که اگر کمال قرار بود اخراج بشه دقیقه 95 این اتفاق باید می افتاد که اونجا هم تاثیری نداشت
دیگه تو را همه به هوچیگری میشناسن پس اگه خفه خون بگیری سنگینتری
سعید از خوزستان
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۹
در جواب (.... ) و اندکی عقل عنایت فرما ( فکر کنم توی خبرگزاری فارس هم در جواب همین پیامم شما همین کامنت رو گذاشتید.که جوابت رو دادم که متاسفانه خبرگزاری فارس تایید نکرد)

استقلال _ پیکان ( دقیقه ۴ بازی سجاد مشکل‌پور دفاع پیکان به خاطر خطا روی سجاد آقاییِ استقلال باید از زمین مسابقه اخراج می‌شد.)

استقلال _ ذوب آهن ( گل میلاد زکی پور برای استقلال صحیح بود و به اشتباه آفساید اعلام شد. + یک موقعیت صد درصد گل زنی دیگه استقلال که کمک داور به اشتباه افساید گرفت.)

استقلال _ پارس جنوبی جم ( برخورد توپ به دست مدافع ماشین سازی پنالتی بود اما داور نگرفت. )

استقلال _ فولاد ( سانتر وریا غفوری به دست مدافع فولاد برخورد کرد و مدافع با اراده به توپ ضربه زد و باید پنالتی اعلام می‌شد. +آفساید تبریزی در آخرین نقطه خط دفاع فولاد به اشتباه اعلام شد. )

استقلال _ نفت مسجد سلیمان ( ضربه لگد نصاری به قائدی عمدا زده شد و به جای کارت زرد فقط باید با کارت قرمز جریمه می شد. + ضربه شریفات به تابلوی تبلیغاتی کنار زمین غیرورزشی بودو باید با کارت جریمه می شد ولی با توجه به اینکه کارت دوم او بود باید از زمین مسابقه اخراج میشد. + خطای کولیبالی روی بازیکن استقلال در نقطه آخر خط دفاعی به جای کارت زرد باید با کارت قرمز جریمه می شد. + پنالتی نفت مسجد سلیمان اشتباه بود و خطایی انجام نشد. )

استقلال _ نساجی ( یک بازیکن نساجی به دلیل خطای شدید باید اخراج میشد. )

استقلال _ سپاهان ( خالد شفیعی روی دانشگر خطا کرد و داور باید به سود استقلال اعلام پنالتی می‌کرد.)

استقلال _ ماشین سازی ( یک پنالتی استقلال گرفته نشد. )

جام حذفی استقلال _ نفت مسجد سلیمان ( توپ خارج از محوطه جریمه به دست دروازه‌بان نفت برخورد کرد و به دلیل اینکه مدافع نفت پشت او بود، کارت زرد باید می گرفت که میشد کارت زرد دوم و باید اخراج میشد.+ در نیمه دوم وقت اضافه خطا روی تبریزی مهاجم استقلال اتفاق افتاد که داور به اشتباه برای آبی پوشان پنالتی اعلام نکرد. )

جام حذفی استقلال _ سایپا ( پس از سانتر گرو توپ در محوطه جریمه به دست مدافع سایپا برخورد کرد که کاملا از دستش استفاده کرد و باید پنالتی سوم هم اعلام می شد. تا داور استقلال رو در جام حذفی هم شکست بده. )
۸
اکبر
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۲
نمردیم و بالاخره یکی از توی باشگاه حرف زد. اینقدر سکوت کردن که هر کس و ناکسی به خودش جرات داد هر دروغ و دبنگی رو که خواست به ناف پرسپولیس ببنده و با شیوه گوبلزی، اونقدر دروغهای تابلو و گل درشت گفتن که قبل از دیگران خودشون باورشون شد. و اونقدر تکرار کردن و کسی جز هوادارها جوابشون رو نداد که امر بهشون مشتبه شد که درست میگن و حق دارن. این سکوت تاوان سنگینی برای تیم داشته در همه سه سال گذشته. طوری که توپ به صورت و پهلوی بازیکن خورد و پنالتی گرفتن، توپ به سینه دروازه بان بیرون هیجده خورد اخراجش کردن و به همین سادگی شانس (مثل متوهم های دروغگوی مطلق اندیش نمیگم حتما) یه جام حذفی و یه قهرمانی لیگ رو تو همین سه سال از پرسپولیس گرفتن. همیشه نباید سکوت کرد. هیچکس نگفته برای ما و به نفع ما اشتباه کنید. همین که جیب ما رو نزنید، ما را به خیر شما امید نیست. باشگاه باید بیشتر و بلندتر اعتراض کنه تا اسیر موج دروغ پراکنی ابن الوقت ها نشه. این کار خمارلو خوب بود
امید از تفت
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۲
من قاطعانه می گویم پرسپولیس بخ جز خدا، هواداران و برانکو چیز دیگری ندارد. از لحاظ حمایت های بیرون از زمین شما نگاه کنید بیشترین الطاف کمیته انضباطی به تیمی مثل تراکتور میشه که با هوچی بازی و سیاسی بازی و آشوب و اعتراض، مانع صدور احکام انضباطی می شوند. بعد از اون هم سپاهان. جالبه سپاهان هیچ وقت تنبیه نمیشه یا خیلی کم. بعد استقلال. حتی توی اهواز با سنگ شیشه اتوبوس را می شکنند، بازیکنان را می زنند، بازی را متوقف می کنند و اتفاقی نمیفته. یه عده میگن تبعیض. کدوم تبعیض!؟ پرسپولیس به عنوان پرهوادارترین باشگاه ایران، امکانات سخت افزاریش از تیمهایی مثل فولاد و سپاهان و ذوب آهن و . . . کمتره. فولاد آره نا مجانی ساخته شده!!؟ پرسپولیس هیچی نداره جز ورزشگاه اجاره ای شهیدکاظمی برای تمرین که دو ساله بهش دادند. بعد خیلی تیمها مدعی هستند چرا بازیهای ما پخش مستقیم نمیشه و این تبعیضه. اولا هم بازیها از شبکه های استانی پخش میشه و اکثر بازیها از شبکه ورزش پخش میشه. دوم اینکه صداوسیما برای رضای خدا بازی پرسپولیس را پخش نمیکنه. نونش و درآمدش توی پخش بازی پرسپولیسه. این صداوسیماست که داره از پرسپولیس استفاده میکنه نه پرسپولیس. اگه شبکه خصوصی داشتیم اونوقت مشخص میشد که کدوم تیم بهش حق پخش میدند کدوم تیم نمیدند و کدوم تیم درآمدش چقدره. پرسپولیس هویت فوتبال ایران است و با هیچ تیمی قابل مقایسه نیست. استقلال هم در حد پرسپولیس نیست. پرسپولیس وقتی که ده سال جامی هم نگرفت هواداراش تغییری نکردند و بیشترین هوادار را حتی در استادیوم داشت. این جوی که یه عده راه انداختند بخاطر اینکه زورشون نمیرسه و مجبورند علیه پرسپولیس هجمه وارد کنند. ولی این هجمه ها نباید از انصاف و جوانمردی خارج بشه و به خشم و نفرت تبدیل بشه. شیر همیشه شیره و کفتارها نمی تونند شیر زخمی را هم شکار کنند.
حسین آبی
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۶
یکی از مهمترین دلایل طرفداری وزیر از پرسپولیس اینه که اگه وزیر ورزشگاه آزادی رو بازسازی نمیکرد میزبانی از پرسپولیس گرفته میشد. اونوقت چه حالی میکردیم ما. خارج از شوخی اگه یه تیم دیگه جای پرسپولیس بود من مطمئنم که ورزشگاه آزادی آماده نمیشد ولی برای این بازی خیلی سریع منابع مالی حاضر و شبانه روز کار کردن تا به بازی برسن
۵
محمد
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۸
اینکه گفته پرسپولیس و استقلال هر دو دولتی هستن و امکان نداره این دو تا با هم تبانی کنن درست نیست. نزدیکترین نمونش بازی فصل پیش دو تیم که به دستور وزیر ورزش پرسپولیس به استقلال باخت
۹
فرتاش
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۹
چه عجب آقای خمارلو از حق پرسپولیس دفاع کرد داوری ها همیشه ضد پرسپولیس بوده و پرسپولیس همیشه مظلومه
جعفر
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۴
خود فردوسی پور هم دقیقا میدونه که گل تراکتور آفساید بود اما با صحیح اعلام کردن گل خواست که حجم حملات رو افزایش بده. فردوسی پور گفت هر کس که خط کش داره تو خونه پرسپکتیو رسم کنه میبینه که گل آفساید نیست. من همون کار رو بدون تعصب و دید رنگی کردم و حاج صفی تو آفساید بود. قبل از اون برنامه برای فردوسی پور احترام قائل بودم و حتی از اینکه مدیر شبکه 3 باهاش درافتاده ناراحت شدم. اما بعد از اون کارش دشمنیش رو با پرسپولیس نشون داد و دیگه نه به سایتش سر میزنم و نه تو مسابقات برنامش شرکت میکنم
امیدیار
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۴
ساقی خوب از مازراتی هم بهتره
بغیر از شبکه سهند تا رسانه دیگه هم ببین
۴
حمید پرسپولیسی
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۴
پرسپولیس تا الان در دو بازی از داوری ضرر کرده و در یک مورد از داوری سود برده :\r\nدر بازی دربی خطای پژمان منتظری بر روی علیپور گرفته نشد و پنالتی مسلم پرسپولیس سوخت و آرمین سهرابیان هم باید از بازی اخراج میشد که نشد\r\nو در بازی صنعت نفت که پنالتی مدافع صنعت نفت بر روی علیپور اغلامم نشد\r\nدر بازی با پدیده علیپور باید از بازی اخراج میشد که نشد و این تنها بازی بود که پرسپولیس از داوری سود کرد\r\n\r\nاما در بقیه بازیها اگر داوری به نفعش بوده به ضررش هم بوده\r\nدر بازی تراکتور قبل از گل تراکتور دانیال اسماعیلیفر بخاطر خطای شدید بر روی شایان مصلح باید اخراج میشد که نشد (کارشناس برنامه شبهای فوتبالی اخراج بازیکن تراکتور را تایید کرد)\r\nدر بازی پیکان قبل از اخراج شجاع علی حمودی بخاطر ضربه به آرنج بصورت عالیشاه باید اخراج میشد که نشد. همه ما دیدیم که صورت عالیشاه در تمام طول بازی بخاطر اون خطای شدید در حال خونریزی بود\r\nدر بازی ماشین سازی اگر پنالتی ماشین گرفته نشد گل سالم پرسپولیس هم گرفته نشد\r\nدر بازی سایپا اگر حرکت بیرانوند بر روی آرمان رمضانی پنالتی بود اما گل سایپا هم آفساید بود\r\n\r\nخیلیها میگن در بازی ماشین اگه پنالتی ماشین اول گرفته میشد پس روند بازی عوض میشد. اگه اینطوریه اگر در بازی پیکان علی حمودی زودتر اخراج میشد پس روند بازی هم به نفع پرسپولیس عوض میشد یا در بازی تراکتور اگر بازیکن تراکتور زودتر اخراج میشد پس روند بازی هم زودتر به نفع پرسپولیس عوض میشد و شاید اصلا اون گل اتفاق نمی افتاد یا در بازی سایپا اگه گل سایپا آفساید اعلام میشد دیگه دلیلی نداشت تا بیرانوند با توپ بکوبه ب صورت آرمان رمضانی و پنالتی انجام بده\r\nاینها یادشون رفته که در بازی ذوب آهن با کیسه وریا غفوری که زننده دوگل کیسه در اون بازی بود دقیقه 20 بازی و بعد از گل ذوب آهن باید اخراج میشد. سوال اینجاست اگر ووریا غفوری در اون بازی اخراج شده بود آیا روند بازی عوض نمیشد که الان کیسه کشا حرف از گل سوختشون در اون بازی میزنند؟؟!!!
۴
آرش توکل
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۱
K
۱
تورنادو
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۶
مردم به حمایت داوران از تیم دولتی پرسپولیس عادت کردن. تیم دولتی-فدراسیون دولتی-کمیته داوران دولتی-وزارت ورزاش دولتی-= با فساد. هرجایی که دولت باشه فساد هست. چرا؟ به خاطر انحصار. رقابتی وجود نداره. یه کمک داور دولتی مثل آب خوردن گل سالم تراکتور رو مردود میکنه به نفع تیم دولتی و نتیجه رو عوض میکنه.
۶
.
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۶
.
مجید
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۱۷
میگم خمارلو این حرفها رو در خماری میزنی یا شنگولی..خمار جان در هفته گذشته فقط شش امتیاز به حساب لنگ ریختند..بگم داشش یا چرتت پرید ..اره بابا ..برو برو سر منقل خودش رو ناراحت نکن...
۶
عموی سوباسا
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۱۷
حالا که این طوریه من اسدی و زنوزی رو هم گردن میگیرم
۷
رضا
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۴۰
گروهی در فدراسیون فوتبال می خواهندبرانکوراجانشین کی روش کنند وبه همین علت درصددندتا برانکورامربی موفق نشان دهند وداوران را به حمایت از پرسپولیس وادارکرده اند
۳
تراختور بایراقی
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۰۲:۰۲
توهم از نوع چرتپولیسی
جمع کنید بساطتونو بوی گندی تیم نجس چرتپولیس کل لیگو برداشته والان همهمعترض هستند به فساد چرتپولیس
دیگه همه میدونند پشت پرده این تیم نجس چرتپولیس چه خبره. این مظلوم نمایی های مضحک تفاوتی به حال شما نمیکنه
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر