فهرست
خیال «بشاریون» راحت!
خیال «بشاریون» راحت!

خیال «بشاریون» راحت!

۱- ماجراها داشت این بشار رسن. از آن تمدید کذایی تا تمدید در دوحه آن هم بعد از این بگیر و ببندها.

۲- زمستان سال گذشته تحت فشار و کمپین های هواداری خبر از تمدید رسن در سایت باشگاه منتشر شد همراه با عکسی از رسن که خودکار در دست و قرارداد روی میز در اردو لبخند می زند. خیلی ها تعجب کردند چرا عرب که دست به چنین کاری مهم زده در تصویر نیست. بعدها بود که کاشف بعمل آمد همه چیز حرف بوده و هیچ و پوچ.

۳- جز برانکو که رفت و کالدرون که آمد پرسپولیس تغییرات چندانی نداشته جز سه خرید بزرگسال (احمدزاده، کنعانی و امیری)، تمدید و البته مازاد شدن مصلح+رفیعی، ماندنی شدن نادری و جدایی بودیمیر و جذب چند بازیکن جوان. یعنی تیم بسته شده و مانده جذب یک مهاجم و معرفی سومین مازاد از بین رادو و دو بازیکن نگون بخت دیگر. یعنی فقط بشار اضافه بود؟

۴-  امروز و فردا کردن باشگهه در پرداخت مطالبات رسن به رغم سفر او به تهران و مازندران صبر بشار را طاق کرد. همین موجب شد تا او دربار همان تمدید کذایی در تلویزیون عراق دست به افشاگری بزند. درخواست پانصد هزار دلاری رسن هم شده بود قوز بالا قوز و پست های بعضا حاشیه ساز برخی نزدیکان و ایجنت های بشار هم حکم هیزم ریختن روی این آتش را داشت و ایرج عرب هم به نوعی اگر تندنرفته باشم "لجبازتر" از این حرف ها.

۴- هر چه بود تمام شد. نماینده باشگاه امام وردی به دوحه رفت تا همچون قبل خاطره تلخ عقد قرارداد مشروط با وکیل رسن تکرار نشود و بخشی از مطالبات هم نقدا به او پرداخت شده باشد. رسن هم تخفیف ویژه داد و حتی با مبلغی کمتر از آخرین مبلغی که چند روز قبل توافق شده بود قرارداد بست و اسمش را گذاشت :چالش جدید.

۵- به پایان آمد این دفتر. رسن تمدید کرد تا خیال دوستداران او که باید آنها را "#بشاریون" نامید راحت شود. ستاره ملی پوش که بازی های نخست فصل را بدلیل آسیب دیدگی و غیبت در تمرینات از دست خواهد داد باید بداند که به عنوان گرانقیمت ترین بازیکن تیم از او انتظار می رود در مستطیل سبز هم نامبروان باشد و گره گشایی. او می‌تواند خیلی بهتر از اینها باشد که دیده ایم، اگر که تمرکز کافی داشته باشد.

۴ ۴  
آی اسپورت
2019-07-17 18:57:00
نظر دهید

۴ نظر
شاهین کیا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۰۶
همه ستار ه های پرسپولیس قراردادی چربتر رو امضا کردند بدون استثنا برای تمام ستاره های داخلی و خارجی پرسپولیس پول هست اما به استقلال که برسد شانزده بازیکنش جدا میشوند چون پول نیست!واقعا ما برای چی لیگ برگزار می کنیم خوب جام فصل بعد رو هم با اسنپ بفرستید بره در باشگاه حکومتی محبوبتان خجالت نکشید اصلا!
۷ ۱
...
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۲
وقتی وانتی بازیکن میگیرین وانتی هم جدا میشن. ضجه و ناله کردن شماها برای همه عادی شده اونم با بیشترین رانت و پولی که به جیب تون میریزن
وقاحت و بی شرمی الکسیس و هواداران استقلال!
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۳۱
قرارداد یک و هشتصد هزار دلاری چونی
و قرارداد ۷۰۰ هزار دلاری شیخ
و جذب ۶ بازیکن خوب لیگ برتر
و پرداخت بدهی پروپیچ
و پرداخت طلب کامل شفر
و ....

فراری دادن برانکو
عدم پرداخت حقوق برانکو و کادر فنی و بودمیر
عدم جذب یک مهاجم قابل
و جذب دیپورتی های لیگ درپیت لهستان و ترکیه و جذب کنعانی گاف دهنده بزرگ!
فقط پرسپولیس
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۳۶
ینی کلا این کیسه کشا یا مغز ندارن یا خودشون رو به ندونستن میزنن والا ما موندیم شما اینهمه بازیکن گرفتین دیاباته اندازه کل خریدهای پرسپولیس پولشه اونوقت هی میاین ننه من غریبم بازی درمیارین واقعا که رو دارین بخدا پرسپولیس اگه پول داشت که نمیزاشت برانکوبره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر