فهرست
ژاوی : همه ما در این شکست سهم داریم / مادرید در مجموع بهتر از ما بود
ژاوی : همه ما در این شکست سهم داریم / مادرید در مجموع بهتر از ما بود

ژاوی : همه ما در این شکست سهم داریم / مادرید در مجموع بهتر از ما بود

آی اسپورت - کاپیتان ژاوی نتوانست جام دیگری را بالای سر ببرد. بارسا در مقابل دشمن همیشگیش در یک فینال دیگر شکست خورد و نتوانست برای بار بیست و هفتم قهرمان کوپا دل ری شود. ژاوی در پایان مسابقه در مصاحبه با خبرنگاران عنوان داشت :

« وقتی یک فینال را می بازی واقعا دردناک است. فوتبال همین است و امروز قرعه شکست به ما افتاد. می خواستیم هوادارانمان را شاد کنیم . الان شرمنده آنها هستیم. نتیجه این بازی را جزئیات کوچکی مشخص کرد و در واقع بخاطر اشتباهات خودمان بازی را باختیم. مادرید خیلی خوب بازی کرد . آنها فضاهای خالی را از ما گرفته بودند و به خوبی ضد حمله می زدند. بعد از گل مساوی فکر می کردیم که گل دوم را هم خواهیم زد »

وی ادامه داد :

« 5 سال است که با هر شکستی می گویند دوران بارسا تمام شده است . به هرحال دنیای رسانه ای همین است. این مساله مرا آزرده نمی کند. به همه عقاید احترام می گذارم . باید بلند شده و به راه خود ادامه دهیم. امروز آنها به خوبی دفاع کرده و بخوبی ضد حمله زدند. در مجموع بهتر از ما بودند و پیروز شدند »

کاپیتان بارسا در پایان خاطر نشان کرد :

  «نباید تنها مسی را در این شکست مقصر بدانیم . همه ما در این شکست مقصریم . از بازیکنان گرفته تا سرمربی. خیلی ناراحتیم ولی باید سرمان را بالا بگیریم »



     
آی اسپورت
2014-04-17 04:08:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر