فهرست
پیشنهاد ذوب آهن به پرسپولیس: رامین به جای پول مسلمان
پیشنهاد ذوب آهن به پرسپولیس: رامین به جای پول مسلمان

پیشنهاد ذوب آهن به پرسپولیس: رامین به جای پول مسلمان

آی اسپورت - خبر جدایی قطعی رامین رضاییان از پرسپولیس، بلافاصله پیشنهادات زیادی را به سوی او سرازیر کرد. تراکتورسازی، ذوب آهن و سپاهان تلویحا علاقه به خرید او را تایید کرده‌اند و خونه به خونه بابل هم قبل از همه، پیشنهاد رسمی برای او داده است. رابطه خوب قلعه‌نویی با رضاییان و حضور تراکتورسازی بین مدعیان قهرمانی، شانس این تیم را برای خرید رضاییان بیشتر از همه می‌کند اما ذوب آهن قصد دارد با یک ایده خوب، او را از چنگ تبریزی‌ها دربیاورد.

پرسپولیس هنوز بخاطر رضایتنامه محسن مسلمان به ذوب آهن بدهکار است و حتی کار به شکایت و دخالت سازمان لیگ کشیده است. ذوبی‌ها می‌خواهند در ازای بدهی پرسپولیس بخاطر پرونده مسلمان، یک سال رضاییان را از این تیم قرض بگیرند. در صورت انجام چنین توافقی، هم پرسپولیس رضاییان را حفظ می‌کند، هم بدهی آن‌ها به ذوب آهن تسویه می‌شود و هم رضاییان به تیمی می‌رود که کمتر از سپاهان و تراکتورسازی شانس قهرمانی دارد.

یکی از نگرانی‌های رضاییان برای سفر به تبریز، حضور کاپیتان تراکتورسازی در پست دفاع راست این تیم است. رضاییان در تبریز، باید با محمد ایرانپوریان رقابت کند یا به یک خط جلوتر برود و رقیب وینگرهای آماده این تیم شود. بر خلاف تراکتور، رضاییان در اصفهان جایگاه تضمین شده‌ای دارد و با ورود او، گل‌محمدی با خیال راحت حمام را به پست مدافع میانی می‌برد.کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2016-08-10 14:48:13
نظر دهید

۶ نظر
amir
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۱
جناب آذری دو تا بزن روی شکمت یوقت سردیت نشه
-
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۵
رضاییان متعلق به پرسپولیس است و بس ، جناب طاهرى و اقاى برانکو هواداران بعنوان سهامداران واقعى پرسپولیس راضى به جدایى ایشان از پرسپولیس با توجه به اعتراف چندباره نامبرده به اشتباه و تقاضاى مکرر عفو و بخشش نبوده و نیستند انشاءالله با رفع محدودیت هاى موجود و نیز با ابتکار شخص جناب اقاى طاهرى بلافاصله امکان ادامه حضور رضاییان در ترکیب تیم فراهم شود و در بدترین شرایط حداکثر عدم حضور ایشان از چند هفته تجاوز ننماید. ، جهت اطِّلاع ادامه حضور رضاییان در ترکیب تیم خواسته قلبى قاطبة هواداران است لذا جناب طاهرى لطفاً شخصاً چاره جویى مقتضى مبذول نمایید..
اشکان
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۶
آذری لاشخور مثل تمام اصفهانی ها
اشکان
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۷
گوه تو تیمهای اصفهانی
-
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۵
محرمی که اصلا هافبک هست ماهینی هم که یک صدم رضاییان نیست.اسکولفسور از کدوم جانشین بهتر حرف می زنه؟
هادی
پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۴۳
واقعا برات متاسفم اشکان که به 4میلیون اصفهانی توهین می کنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر