فهرست
دو پاریسی به بازی با منچستر نمی‌رسند
دو پاریسی به بازی با منچستر نمی‌رسند

دو پاریسی به بازی با منچستر نمی‌رسند

آی اسپورت - درحالیکه پاری سن ژرمن فردا به شهر منچستر سفر می‌کند تا در لیگ قهرمانان در یک بازی مهم و حساس به مصاف منچستریونایتد برود این تیم خبری بد دریافت کرد و دریافت که دو ستاره اش مائورو ایکاردی و سارابیا را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

ایکاردی و سارابیا با اینکه در همین هفته در لیگ1 فرانسه به میدان رفته بودند اما نمی توانند فردا در بازی مقابل یونایتد حاضر باشند. PSG دو مصدوم مهم دیگر یولیان دراکسلر و خوان برنات هم دارد و به این ترتیب توماس توخل فردا چهار بازیکن اصلی خود را در اختیار نخواهد داشت.

بازی فردا برای شاگردان توخل حساس و مهم است. PSG از یک طرف می خواهد انتقام شکست 2-1 مقابل یونایتد در پاریس را بگیرد، شکستی که در ماه اکتبر تحمل کرد. از سوی دیگر پاریسی‌ها اگر می خواهند در رتبه دوم گروه H بمانند باید در این بازی نتیجه خوبی بدست بیاورند.

درحالیکه چهار هفته از مسابقات این گروه گذشته یونایتد با 9 امتیاز صدرنشین است و PSG و لایپزیش هر کدام 6 امتیاز دارند. البته PSG در حال حاضر به دلیل گلهای زده در خانه حریف در دو بازی مستقیم با لایپزیش از این تیم جلوتر بوده و رتبه دوم را به خود اختصاص داده. استانبول باشاک شهیر هم با سه امتیاز در رتبه چهارم جدول این گروه قرار دارد.

     
آی اسپورت
2020-12-01 09:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر