فهرست
ویسی تایید کرد: با رضاییان مذاکره کرده‌ایم
ویسی تایید کرد: با رضاییان مذاکره کرده‌ایم

ویسی تایید کرد: با رضاییان مذاکره کرده‌ایم

آی اسپورت - رامین رضاییان بعد کنار گذاشته شدن از پرسپولیس، مورد نظر دو باشگاه اصفهانی و تراکتورسازی تبریز قرار دارد. تراکتوری‌ها تلاش برای خرید او را آغاز کرده‌اند و ذوب آهن هم منتظر اعلام نظر گل‌محمدی است. در این شرایط، سپاهان زودتر از همه اقدام کرده و از طریق ویسی، توانسته صحبت‌های اولیه را با رضاییان انجام دهد.

ویسی امروز در کنفرانس مطبوعاتی بازی با صنعت نفت آبادان، مذاکره برای خرید رضاییان را تایید کرد اما گفت هنوز با او توافق نکرده‌اند: «پیوستن رضاییان هنوز تمام نشده است. ولی مذاکره شده و گذاشته‌ایم بعد از این بازی تصمیم بگیریم.»


کد خبر: 9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-10 18:20:29
نظر دهید

۲ نظر
محسن قرمزته
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
نوشابه بخور یه موقع ترش نکنی آقای ویسی
-
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
جناب اقاى طاهرى نگذارید با تصمیم إحساسى اقاى برانکو ، رضاییان مفت از چنگ تیم بیرون بره، فراموش نکنید پرسپولیس امسال باید همزمان حضورى شایسته در جام قهرمانان اسیا نیز داشته باشد با این أوصاف واقعاً تنگ نظرى جناب برانکو - با عنایت به پوزش و طلب بخشش مکرر بازیکن یادشده - مفهوم نیست بدون تردید همه کارشناسان معترفند که رضاییان بهترین بال راست حال حاضر فوتبال ایران است و براى هر تیمى حضورش موهبتى است لذا بى تفاوتى باشگاه براى استمرار حضور ایشان که هم اینک براى بازى در پرسپولیس کوهى از انگیزه و سرشار از انرژى مضاعف است قابل درک نیست ، دست کم احساس قاطبه هواداران براى جذب ایشان که از طریق شبکه هاى مجازى کاملاً محرز و معلومه لذا جا داره پیشکسوتان دلسوز از قبیل جناب على اقاى کریمى و جناب اقاى على پروین و سرانجام شخص جناب اقاى طاهرى بعنوان مدیر ارشد اجرائى باشگاه رأساً به موضوع رامین رضاییان ورود نموده و علیرغم خواسته هواداران میلیونى پرسپولیس مبنى بر تداوم حضور نامبرده اجازه خروج ایشان از تیم و جذبش به وسیله رقباء را ندهند.. جناب اقاى طاهرى شک نفرمایید این تقاضا، درخواست قریب به اتّفاق هواداران میلیونى پرسپولیس بزرگ است پس لطفاً اقدام و مساعدت فرمایید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر