فهرست
پشت پرده خداحافظی ملایی: اعتراض به غیبت مربی اختصاصی
پشت پرده خداحافظی ملایی: اعتراض به غیبت مربی اختصاصی

پشت پرده خداحافظی ملایی: اعتراض به غیبت مربی اختصاصی

آی اسپورت - سعید ملایی، جودوکار وزن -81 کیلوگرم کشورمان پس از شکست در دور نخست بازی‌های المپیک 2016 ریو از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد. این تصمیم ملایی جوان بلافاصله با واکنش مدیر تیم‌های ملی مواجه شد؛ رضا رودکی در مورد خداحافظی ملایی اظهار داشت: ملایی یکی از بهترین جودوکاهای آسیا است و ما او را از این تصمیم منصرف خواهیم کرد.
اما سوال اینجاست که چرا ملایی جوان که در مرز 25 سالگی قرار دارد تصمیم به خداحافظی از دنیای قهرمانی گرفته است؟ بسیاری معتقد هستند که ملایی به دلیل برآورده نشدن نیازهای مالی و مشکلات همیشگی این فدراسیون تصمیم به خداحافظی گرفته اما از گوشه و کنار خبر می‌رسد این تصمیم ملایی به نوعی اعتراض به عدم حضور مربی اختصاصی او در المپیک بوده است. ملایی تمرینات آماده‌سازی خود را زیر نظر حامد ملک‌محمدی، مربی اختصاصی خود انجام می‌داد که به نظر می‌رسد این برنامه حتی پس از اضافه شدن مربی ازبکستانی تیم ملی هم ادامه داشته است. وی در دیدار با حریف صاحب‌نام روس خود در المپیک در همان دو دقیقه ابتدایی سه اخطار دریافت کرد و نتوانست امتیازی کسب کند تا وداع زودهنگامی با المپیک داشته باشد اما نکته جالب در مورد این دیدار این بود که «نصرت خان»، سرمربی ازبکستانی تیم ملی جودو هیچ‌گونه نکته فنی را در جریان بازی به ملایی گوشزد نمی‌کرد و تنها نظاره‌گر بود.


منبع: میزان
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-11 08:28:35
نظر دهید

۱ نظر
برزو
پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۵۰
به جای اینهمه رییس فدراسیون و ... باید مربی و ورزشکار به المپیک اعزام میشد فقط. متاسفم واسه مدیرهای عشق دوربین و عشق سفر، ذخایر نظام!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر