فهرست
پیش بینی نیش‌دار آنری از رتبه آرسنال در فصل بعد
پیش بینی نیش‌دار آنری از رتبه آرسنال در فصل بعد

پیش بینی نیش‌دار آنری از رتبه آرسنال در فصل بعد

آی اسپورت - فصل جدید لیگ برتر انگلیس شنبه هفته آینده آغاز خواهد شد. با توجه به آمدن مربیان و بازیکنان بزرگ، فصل سراسر هیجانی و جذابی برای لیگ جزیره پیش بینی می شود. تیری آنری که در پی خداحافظی از دنیای فوتبال به عنوان کارشناس شبکه اسکای اسپورت فعالیت می کند، در مورد قهرمان فصل بعد لیگ انگلیس گفت: بدون شک آرزوی من این است که آرسنال قهرمان شود زیرا این تیم محبوب‌ترین نزد من است. با این حال باید واقع گرا باشم. دو تیم بزرگ شهر منچستر نسبت به دیگر تیم ها شانس بیشتری برای کسب عنوان قهرمانی دارند اما اگر قرار باشد یک تیم را انتخاب کنم، آن تیم منچسترسیتی است. پپ گواردیولا مربی بزرگ است. بازیکنان سیتی اگر بتوانند خیلی سریع تفکرات این مربی را یاد بگیرند، بدون شک شانس نخست قهرمانی خواهند بود.
 
اسطوره توپچی‌ها درباره آرسنال و لستر هم صحت کرد: بعد از منچسترسیتی تیم های منچستریونایتد و چلسی شانس قهرمانی هستند. آرسنال هم چهارم خواهد شد اما لسترسیتی دیگر شانسی برای قهرمانی ندارد و حتی نمی تواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را هم کسب کند.

منبع: ایسنا
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-11 09:43:52
نظر دهید

۱ نظر
برزو
پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۸
همه چلسی رو با کونته دست کم میگیرند اما چلسی قهرمان میشه. حالا ببینید/ با یوونتوس هم قهرمان شد چند فصل تیماش دفاع مستحکمی دارند و از لحاظ تاکتیکی و تلاش و پشتکار هیشکی مثل کونته نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر