فهرست

شکست راحت کوبا/ بازگشت بزرگ والیبالیست ها اتفاق افتاد

آی اسپورت- دو تیم در حالی مقابل هم قرار گرفتند که هر 2 بازی قبلی خود را به حریفان واگذار کرده بودند. ضمن اینکه مسئولان تیم ملی کوبا به خاطر جرائمی که ملی پوشان آنها در فنلاند مرتکب شدند، مجبور شدند سرمربی و 8 ملی پوش خود را تغییر دهند. تیم ملی کوبا، ترکیبی از جوانان خود را راهی المپیک کرده است.

لوزانو برای شروع سومین بازی تیمش در المپیک از سعید معروف، شهرام محمودی، محمد موسوی، عادل غلامی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد.

نخستین امتیاز بازی را عادل غلامی با سرویس خود به کوبا داد. بازیکنان ایران با توجه به شکست 3 بر صفر روز گذشته کوبا مقابل مصر برای کسب نخستین پیروزی خود به زمین آنده بودند. تجربه زیاد شاگردان لوزانو باعث شد با وجودی که در لحظاتی از حریف عقب بودند اما در نهایت 25 بر 21  برنده شوند.

از چهره بازیکنان ایران مشخص بود که به هیچ وجه حریف جوان خود را دست‌کم نگرفته‌اند و به هیچ وجه تمایل ندارند بازی به ست چهارم کشیده شود. نقطه قوت بازیکنان ایران در طول بازی، دفاع خوب آنها بود در حالی که بازیکنان کوبا در حمله موفق‌تر بودند. لوزانو در طول ست دوم با تعویض‌های خود، تلاش می‌کرد تا بازی را کنترل کند. ثبت امتیاز 21 برای هر دو تیم، سرمربی ایران را مجبور به استفاده از وقت استراحت کرد. ست دوم تا امتیاز 29 مساوی پیش رفت اما در نهایت ایران 29 بر 31 برنده شد.

تیم ایران در پایان ست دوم، 29 امتیاز از حمله، 12 امتیاز از دفاع، یک امتیاز مستقیم از سرویس و 14 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد. تیم ملی کوبا هم 34 امتیاز از حمله، سه امتیاز از دفاع، یک امتیاز مستقیم از سرویس و 12 امتیاز از اشتباهات ایران به‌دست آورد.

تیم ایران در پایان ست سوم، 29 امتیاز از حمله، 12 امتیاز از دفاع، یک امتیاز مستقیم از سرویس و 14 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد. تیم ملی کوبا هم 34 امتیاز از حمله، 3 امتیاز از دفاع، یک امتیاز مستقیم از سرویس و 12 امتیاز از اشتباهات ایران به دست آورد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-11 17:28:48
نظر دهید
۱ نظر
sia
پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۲
2 بازی طول کشید تا لوزانو بفهمه که بازی دادن به زرینی اشتباهه ، منتظریم ببینیم چند بازی طول میکشه تا بفهمه بازی دادن به شهرام محمودی اشتباهه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر