فهرست

منصوریان: فقط ۲۵ دقیقه استقلال مد نظر من بودیم

آی اسپورت- علیرضا منصوریان بعد از چهارمین بازی هم نتوانست اولین برد خود در لیگ برتر را با استقلال به دست بیاورد. با این حال او از بازی تیمش در نیمه دوم راضی است. منصوریان در مورد بازی گفت:« پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر پیکان در هفته چهارم لیگ برتر که عصر امروز پنجشنبه برگزار شد به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه شهدای شهر قدس گفت: دو نیمه کاملا متفاوت داشتیم. تیم ما در ۲۵ دقیقه نیمه دوم جانانه و محکم و همانطور که هوادار می خواست بازی کرد. تیم پیکان نیمه اول خوب بازی کرد اما در نیمه دوم تیم ما بهتر بازی کرد و در ۲۵ دقیقه همان تیمی بود که مد نظر من است و هواداران می خواهند.»
منصوریان ادامه داد:«من به این تیم اعتقاد زیادی داریم. بعد از تعطیلات باید لباس کارگری بپوشیم نه اینکه با کت و شلوار بیایم سر تمرین. امروز با صلابت به هواداران قول می‌دهم که تیمی بسازم که دغدغه ای نداشته باشند. امروز چیزهایی در تیمم دیدم که باید آنها را تقویت کنیم. باید این ۲۵ دقیقه را به ۹۰ دقیقه تبدیل کنیم. حمایت و اتحاد خوبی در استقلال وجود دارد که بعد از تعطیلات باید این اتحاد حفظ شود. ما باید برای هواداران همه کاری بکنیم.»
منصوریان در مورد برنامه تمرینات استقلال گفت: «فردا ریکاوری خواهیم داشت و بعد سه روز تمرینات تعطیل می شود واز روز سه شنبه مجددا کارمان شروع می شود. البته برای زمین تمرین خانه به دوش هستیم. چهار بازی دوستانه را برگزار خواهیم کرد.»
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-11 19:52:30
نظر دهید

۳ نظر
۲ستاره تو اسیا
پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۰
برو گمشو بابا ۱۰ دیقه بکش زیرش راه انداخته باز داره قلمبه سلمبه حرف میزنه. سوژه لنگیا شدیم.
مجید
پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۵۹
ببین تو و مظلومی سر استقلال نازنین چه بلایی آورده اید که مساوی جلوی پیکانی که 3چهار روز پیش 3 تا گل خورد برای ما آرزو شده بود خدا لعنت کنه اون کسانی که پای تو و امیر قلعه و مظلومی ها رو به استقلال باز میکنه که تماشای یک بازی فوتبال هم اعصاب مون رو بهم میریزه....این تیم با نوع تفکرات تو هیچی نمیشه....
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۱
یه مربی خارجی خوب بیارید خلاصمون کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر