فهرست

استقلالی‌ها بعد از تساوی چه گفتند؟ آن 20دقیقه رویایی

آی اسپورت- استقلالی‌ها بعد از تساوی به استقلال همه از 20دقیقه‌ای می‌گفتند که تیمشان خوب بازی کرد. تمام نقطه نظر مشترک آنها همین 20 دقیقه بود.
منصورپورحیدری:
 این فوتبال در حد استقلال نیست و باید بهتر بازی کنند.بازیکنان دیر آمدند برای بردن. اینکه فقط 20 دقیقه بازی کنند، فایده ای ندارد.
محمد خرمگاه:
ما تا دقیقه 70، 75 مثل بازی قبل خوب نبودیم و موقعیت ایجاد نکردیم و از دقیقه 75 با تعویض هایی که انجام دادیم میانه زمین را در دست گرفتیم و موقعیت خلق کردیم ما یک گل زدیم و سه موقعیت گل خلق کردیم. ما فقط یک ربع در خور نام استقلال بودیم تلاش می کنیم بهتر شویم. ما می رویم بررسی می کنیم تا ببینیم چرا استقلال خوب بازی نمی کند ما هفته قبل خوب بازی کردیم اما غافلگیر شدیم و بسیار مبتدایانه دو گل خوردیم و بازی که باید 4 5 گل می زدیم را باختیم.
 بختیار رحمانی:
ما برای برد آمده بودیم اما در 25 دقیقه آخر خوب بودیم. امیدوارم در آینده جبران کنیم.ما برد می خواهیم و تا زمانی که نتوانیم تیمی را شکست دهیم، به دنبال فوتبال زیبا نیستیم.
 رضا افتخاری:
 درباره بازی باید سرمربی صحبت کند. نسبت به گذشته بهتر بودیم ولی من مطمئنم روز به روز بهتر خواهیم شد. فرصت داریم تا در این یک ماه تیم را آماده کنیم. تقریبا نیم ساعت از بازی استقلال واقعی را دیدیم که تماشاگران دوست داشتند.من رفتم داخل رختکن و به بازیکنان گفتم ما از منصوریان حمایت می کنیم و شما هم تلاش کنید تا آماده تر شوید.  یک مقداری احساس می شود بازیکنان داخل زمین همدیگر را پیدا نمی کنند و احتیاج به تمرین بیشتر دارند. منصوریان طرح هایی دارد که قرار شد با هم صحبت کنیم.اگر نیاز باشد بازیکن اضافه می کنیم و یا در کادر فنی تغییراتی ایجاد خواهیم کرد. به منصوریان گفتم ما آمادگی داریم که بازیکن به تیم اضافه کنیم و قرار شد روز یکشنبه پیشنهاد خود را به ما بدهد.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-08-11 20:24:05
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر