فهرست

رکورد ویژه طارمی در لیگ برتر: اولین بازی فیکس، اولین گل!

آی اسپورت - سه هفته کم موقعیت و کم گل برای پرسپولیس، باعث شد برانکو در هفته چهارم به طارمی اعتماد کند و برای اولین بار او را در ترکیب اصلی قرار دهد. طارمی مقابل صبا، موقعیت‌های زیادی خراب کرد اما در نهایت، اولین گل بازی را زد تا رکورد سه ساله‌اش حفظ شود.

مهدی طارمی، هر سه فصلی که در لیگ برتر بوده اولین بازی فیکس برای تیمش گل زده است. سه سال قبل که طارمی به لیگ برتر آمد، دو بازی اول به عنوان بازیکن ذخیره به زمین رفت و بازی سوم مقابل ذوب آهن در ترکیب اصلی قرار گرفت. همان روز، اولین گلش با پیراهن پرسپولیس را زد. فصل پیش طارمی هفته اول مقابل پدیده محروم بود و هفته دوم که مقابل استقلال خوزستان در ترکیب قرار گرفت زننده تک گل سرخپوشان بود. این فصل هم بعد از سه هفته نیمکت نشینی، اولین حضور ثابتش در زمین را با اولین گل جشن گرفت.

فصل پیش، هیچ بازیکنی در لیگ برتر به اندازه طارمی موقعیت نساخت، گل نزد و موقعیت خراب نکرد. اولین حضور فیکس طارمی در لیگ شانزدهم، نشان داد این فصل هم احتمالا زیاد اوضاع تغییر نمی‌کند. طارمی در یک نیمه به اندازه همه بازی‌های قبلی پرسپولیس صاحب موقعیت شد، بیشتر آن‌ها را از دست داد و در نهایت زننده گل تیمش بود.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-11 20:28:58
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۰۶
گندش بزنن ده گل خراب میکنه تا یه گل بزنه
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۱۵
شلغمم جاش بزارن از بیستا موقعیت یکیشو میزنه اعصابمون و خورد کرد بابا
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۰
مشکلی نیست فدا سر مهدی مهم سه امتیازه مگه 4 تا به استقلال زدیم بیشتر از 3 امتیاز بمون دادن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر