فهرست

خطیبی: این رفاقت‌ها و کارهای خیر باقی می‌ماند

آی اسپورت- صحبت های رسول خطیبی را پس از شکست در دربی تبریز می خوانید. 


* در این هوای گرم احساس می‌کردم به اهواز آمدم. امیدوارم فکری هم برای کولرهای نشست خبری تراکتورسازی شود تا عزیزان خبرنگار اذیت نشوند. به هواداران دو تیم تبریک می‌گویم. صحبتی که دیروز در خصوص این مسئله کردم عملی شد. بازی بدون حاشیه و جنجال بود. در دربی‌ها اتفاقات بدی می‌افتد اما در تبریز این طور نشد. چند مصدوم داشتیم و ترکیب را عوض کردیم. امروز کمی نا هماهنگ بودیم.

* اخراج پاکدل کارمان را سخت تر کرد. به نظرم ۱۰ نفره بهتر بازی کردیم. شادابی سه هفته قبل را امشب نداشتیم. در صحنه‌ای که داور برای تراکتورسازی پنالتی گرفت تصمیمش درست نبود. بیشترین استراحت بازی را گلرهای دو تیم کردند. مقابل تراکتورسازی ۱۰ نفره بازی کردن بسیار سخت است. در جریان بازی چندان خوب بازی نکردیم. قبول دارم اشتباهات زیادی کردیم و تمرکز لازم را نداشتیم. اکثر بازیکنان در دربی به میدان نرفتند. از هیأت فوتبال و مسئولان برگزار کننده مسابقه تشکر می‌کنم که مسابقه برگزار شد. با وجود اینکه این مسئله به ضرر ما بود.

* با تیم غیر تبریزی بازی نکردیم این رفاقت‌ها و کارهای خیر باقی می‌ماند. در تمام دربی‌ها حواشی زیاد است اما در تبریز بازی دوستانه و در فضایی آرام بود. سعی کردیم.

* برنامه خوبی را در نظر داریم. احتمال دارد اردویی در خارج از کشور داشته باشیم.  برای پاکدل که از زمین اخراج شد جریمه سنگینی در نظر می‌گیرم.
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-08-11 21:40:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر