فهرست

گل‌محمدی: به رضاییان کمک کردم ولی نه برای ذوب آهن

آی اسپورت- صحبت های یحیی گل محمدی را بعد از تساوی مقابل گسترش فولاد می خوانید.


* به غیر از دقایق ابتدایی در سایر زمان‌ها خوب بودیم. گلی خوردیم که اصلا انتظارش را نداشتیم در ادامه راحت‌تر بازی کردیم خصوصا در نیمه دوم که توپ به سختی به محوطه جریمه ما می‌رسید.

* موقعیت خوبی برای پیروزی داشتیم و متاسفانه از آن استفاده نکردیم از بچه ها می‌خواهم که نیمه دوم را خوب ببینند و درس عبرتی برای آنها باشد. گل زیبایی زدیم و امیدوارم بهتر از موقعیت‌ها استفاده کنیم.

* باید در بازی‌های خانگی قدرتمند تر ظاهر شویم و حریفان را تحت فشار قرار دهیم. گسترش فولاد در این بازی بیشتر روی توپ‌های بلند کار کرد و با خطایی که گرفت به گل رسید.

* ما بعد از آن اتفاقات به اهواز رفتیم و بازی سختی را هم بردیم مشکلی وجود نداشت. از طرف دیگری به قضیه نگاه کنید که توانستیم موقعیت سازی کنیم و ترکیبی کار کنیم. این کار ارزشمند بود. تیم جوانی داریم و باید بیشتر بازی کنند تا هماهنگ شود.

* یک ماه تعطیلی زمان زیادی است و به تیم‌ها لطمه وارد می‌کند بحث تیم ملی همیشه اولویت بوده و ما هم مجبوریم خودمان را وفق دهیم چون کار دیگری از دستمان برنمی‌آید.بازیکنانی که هم از تیم ما به تیم ملی دعوت شدند باعث افتخارمان است و این استحقاق را داشتند.

* در ۴ هفته گذشته داوران پیشرفت خوبی داشتند و نمی‌گویم به نفع ما بلکه عادلانه سوت زدند.
* هیچ اتفاقی نیفتاده و آمدن این بازیکن به ذوب اهن مطرح نیست او درخواستی از مربیان ایرانی برای کمک داشت که ما هم اعلام کردیم فضا را برای صحبت آماده می‌کنیم تنها در همین حد بوده است.
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-08-11 22:24:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر