فهرست

برانکو: ناآمادگی طارمی با حضور در تیم ملی رفع می شود

آی اسپورت- برانکو پس از پیروزی یک بر صفر مقابل صبا در نشست خبری گفت:


* قبل از هرچیزی تشکر می‌کنم از هواداران که حمایت زیادی از تیم داشتند. ۹۶ دقیقه به گرمی ما را تشویق کردند و در همین شرایط سخت بازی ما را حمایت کردند تا برنده شویم. همین طور تبریک می‌گویم به بازیکنانم که نیمه اول عالی کار کردند.

* یک فوتبال تماشاگرپسند که همه را شاد می‌کند ارایه کردم. نیمه اول توانستیم برد را تضمین کنیم. وقتی این همه شانس گل از دست می‌دهیم عصبانیت دست می‌دهد ولی بازهم به بازیکنانم تبریک می‌گویم که تمرکزشان را حفظ کردند و جنگیدند. حریف ما شانسی برای گلزنی نداشت. مهم این است که تعطیلات را با ۱۰ امتیاز شروع می‌کنیم و بعد از آن سه بازی سخت داریم. در این مدت بازیکنان ریکاوری می‌شوند و برای بازی‌های بعد آماده می‌شوند.
* طارمی در آمادگی صدرصد نیست  و در هرچه به پایان بازی نزدیک می‌شد انرژی او کم می‌شد و تمرکزش هم کم می شد. آمادگی بدنی یک پروسه است و یک شبه حاصل نمی‌شود. نمی‌دانم به اردوی تیم ملی می رود یا نه اگر برود مشکل نا آمادگی اش حل می‌شود. باید بدانید که روش بازی ما به این شکل است که انرژی زیادی خرج می‌کنند و به همین دلیل انرژی آنها افت می‌کند.

* آیا کمک‌هایم بدرفتاری کردند یا حرف ناشایستی زده اند؟ من نمی‌خواهم نظر بدهم. زیرا اگر آنچه در ذهنم هست را بگویم شش ماه محروم می‌شوم.
* همه چیز از دفاع شروع می‌شود و از ۱۳ بازیکن خط دفاعی ما فقط انصاری حفظ شده و همه جدید هستند. باید به ماهینی و حسینی تبریک بگویم که انرژی زیادی گذاشته اند تا هماهنگ شوند. تاثیر خوب و مثبت ایجاد می شود. باید موقعیت خلق کنیم اگر آرامش و اطمینان در بین بازیکنان برقرار شود همه چیز درست خواهد شد.
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-08-11 22:47:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر