فهرست

دایی: توپ دست حریف بود، موقعیت برای ما

آی اسپورت- سرمربی تیم نفت تهران پس از تساوی مقابل استقلال خوزستان گفت:


* برای تیم استقلال خوزستان احترام قائل هستم اما باید بگویم این تیم خوش شانس بود که توانست یک امتیاز بگیرد.

* من به بچه‌های تیم خودم افتخار می‌کنم که توانسته‌اند از این بازی امتیاز بگیرند. تیم ما بدون بدنسازی کار خود را در لیگ آغاز کرد و این کار ما را سخت کرده است.
* نیمه اول و دوم از نظر موقعیت گلزنی سرتر از استقلال خوزستان بودیم ولی مالکیت بازی بیشتر در دست خوزستان بود. نیمه اول مطهری می‌توانست در دقایق پایانی نیمه اول ما را به گل برساند اما متاسفانه ما نتوانستیم از فرصت‌های خود استفاده کنیم و فرصت‌های ما یکی پس از دیگری به هدر رفت.
* بعد از زدن گل، بچه‌های ما افت کردند و همین موضوع باعث شد من از جوانان تیم استفاده کنند تا تیم ما تحرک پیدا کند. با توجه به اینکه بدنسازی خوبی نداشتیم، تعطیلی لیگ به نفع ما خواهد بود. ما در ابتدای فصل فرصت بسیار کوتاهی برای بدنسازی داشتیم لذا سعی خواهیم کرد از تعطیلات لیگ بهترین استفاده را کنیم.

* هیچ تیمی در اهواز با این شرایط آب و هوایی مقابل استقلال خوزستان کار آسانی نخواهد داشت و مطمئن باشید استقلال خوزستان در اهواز به هیچ تیمی باج نمی‌دهد.
* اگرچه برای تیم استقلال خوزستان احترام قائل هستم اما باید بگویم این تیم خوش شانس بود که توانست یک امتیاز بگیرد.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-08-11 23:01:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر