فهرست

مرفاوی: به خاطر استرس موقعیت‌ها را مقابل پرسپولیس از دست دادیم

آی اسپورت- صمد مرفاوی بعد از باخت یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت:

* همانطور که قبلا گفته بودم بازی سختی برای هر دو تیم بود. پرسپولیس می‌خواست صدرنشین بماند و ما هم می‌خواستیم با نتیجه ای قابل قبول به تعطیلات برویم.

* نیمه اول تحت تاثیر پرسپولیس و نام این تیم بودیم و نتوانستیم آنچه می خواستیم را اجرایی کنیم. برخی از بازیکنان ما در نیمه اول مسئولیت پذیر نبودند و فقط کار دفاعی می‌کردیم.

* ما فقط به دنبال دفاع کردن نبودیم اما در نیمه اول متاسفانه سردرگم بودیم و فرصت‌های خوبی به پرسپولیس دادیم. نیمه اول هیچ فرصتی برای گلزنی نداشتیم.
* پرسپولیس چند فرصت گلزنی داشت، هرچند حامد لک چند موقعیت خوب را از حریف گرفت اما در نیمه دوم شرایط ما فرق کرد و بازیکنان ما به خودباوری رسیدند و نشان دادند که می‌توانند به دروازه پرسپولیس حمله کنند.

* در نیمه دوم بازی را در دست داشتیم و می‌توانستیم از موقعیت‌ها بهتر استفاده کنیم اما این کار را نکردیم. موقعیت‌هایمان به خاطر استرس از دست رفت. پرسپولیس در نیمه دوم کاملا عقب نشینی کرد. سعی می‌کرد از ضد حملات استفاده کند. در پایان این برد را به پرسپولیس تبریک می‌گویم.
 
کدخبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-11 23:17:48
نظر دهید

۴ نظر
پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۹
موقعیت؟ جون مادرت اصلاً قیافه بیرانوند رو بازیکنات دیدن
امیرحسین امیرحسام
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۵۰
راست میگه ندیدی عنایتی چهارتا تک به تک زدبیرون داورهم دوتاپنالتی نگرفت براشون دقیقه۸۸هم بازیکنشون داشت تک به تک میشه دفاع روش خطا کرد داور خطانگرفت که اخراجش نکنه
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۱۴
اگه راست میگی لباس بیرانوند چه رنگی بود صمد آقا؟
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۴۴
درسته نیمه دوم صبا بیشتر موقعیت داشت اما دو تا نکته داره!
اول اینکه دلیلش این بود که پرسپولیس عقب نشست نه اینکه صبا بهتر بشه!
دوم اینکه درسته چند تا موقعیت صبا داشت اما حتی یه دونه موقعیت اشکار هم نداشت!دلیلشم اینه که بیرانوند حتی یه واکنش نصف نیمه هم نداشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر