فهرست

تصمیم باورنکردنی مدیران پرسپولیس: اعتماد به آقای غیر قابل اعتماد

آی اسپورت - «من پرسپولیسی هستم، هر جا بروم فصل بعد خودم برمی‌گردم.» این اظهار نظر ویژه، مربوط به چند دهه قبل و دوران پروین و محرمی نیست. این ادعا، توسط حمید استیلی و از زبان رامین رضاییان نقل شده است. رضاییان که برای دریافت رضایتنامه به باشگاه پرسپولیس رفته بود، به پیشنهاد باشگاه برای حضور قرضی در دیگر تیم‌های لیگ برتری جواب منفی داد و گفت خودش آنقدر پرسپولیسی هست که بدون قرارداد هم فصل بعد به این تیم برگردد. در جواب این ادعا، مدیران پرسپولیس قرارداد او را پاره کردند!
اعتماد مدیران پرسپولیس و پاره کردن قرارداد، مقابل بازیکنی انجام شده که هنوز پرونده شکایت این باشگاه از او در کمیته انضباطی در جریان است. رضاییان این فصل با وجود داشتن قرارداد، از طریق سازمان لیگ قراردادش را فسخ کرد تا به ریزه اسپور بپیوندد و جواب تلفن‌های پیاپی مسئولان پرسپولیس را هم نداد.
مسئولان پرسپولیس که یک سال قبل قراردادی یک طرفه با رامین رضاییان بسته بودند، این بار قرارداد سه ساله‌شان را برای نشان دادن حسن نیت پاره کردند. آن هم در حالی که هنوز بحث رد پای این بازیکن در رفتن طارمی به کشور ترکیه و قرارداد او با ریزه اسپور مطرح است. مدیران پرسپولیس امیدوارند رضاییانی که این فصل به قرارداد رسمی پایبند نبود، در این مدت آنقدر متنبه شده باشد که فصل بدون قرارداد، تیم جدیدش را رها کند تا پیراهن پرسپولیس را بپوشد.
کدخبر:9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-12 14:02:06
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
رامین به زودى انشاءالله در پرسپولیس خواهد بود، شک نکنید
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۴
متأسفانه برای فسخ قراردادش پول پرداخت شده. بعد هم این بازیکنان اماتور که اخلاق حرفه ای را هم رعایت نمی کنند به درد پرسپولیس نمی خورند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر