فهرست

قاب روز: نیمکت سنگین پرسپولیس

آی‌اسپورت- پرسپولیس شب گذشته توانست با شکست صبا به صدرنشینی خود در لیگ ادامه دهد. ترکیبی که برانکو در چهار بازی اولیه فصل استفاده کرد کمترین تغییرات ممکن  را به خود دید. یک ثبات جالب در ابتدای فصل که نشان می‌دهد سرمربی پرسپولیس مدت‌ها پیش از شروع لیگ ترکیب یازده نفره خود را به خوبی شناخت. در این بین دو بازیکن اوکراینی قرمزها که جنجال‌های زیادی بر سر نحوه ورودشان به ایران به وجود آمد و با توجه به پاسخ‌گو نبودن مسئولان پرسپولیس هنوز هم ابهامات فراوانی باقی مانده است شب گذشته روی نیمکت این تیم نشسته بودند. بازیکنانی که همچنان مشخص است اضافه وزن دارند و طبیعتا از آمادگی به دور هستند. با این همه آنچه که این دو اوکراینی تا به حال برای پرسپولیس بر ارمغان آوردند پرکردن نیمکت ذخیرهای پرسپولیس است. نیمکتی که با حضور آنها به خوبی سنگین شده است.
کدخبر:9412
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-12 14:55:32
نظر دهید

۴ نظر
امید
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۱
بابا طارمی که سال قبل آقای گل شده، 10 روز هم زودتر از این اوکراینیها به تیم اضافه شده هنوز اماده نیست این بازیکنهای خارجی که برای جاافتادن زمان بیشتری نیاز دارند و نکته مبهمی هم در موردشون وجود نداره
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۱
روزی که اضافه وزن اینا بریزه شما چی دارید بگید
امید
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
الان اسامی تیم ملی اعلام شده و قرار شده بازیکنان در اروپا نزد سرمربی تیم ملی بروند. کار کیروش از پروازی هم گذشته. آقای فردوسی پور که در مورد این دو اوکراینی جوسازی کردند(بخوانید شفاف سازی) در مورد رقم قرارداد کیروش، میزان مرخصی های سالانشون و خیلی ابهامات دیگه هم شفافا سازی کنند ببینیم چه خبره!!!؟؟ آیا عادل عدالت را نشان خواهد داد!؟ یا باید فقط در مورد برانکو شفاف سازی بشه!!!؟
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۰
نوش جون اوسکولفسور دلالکوویچ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر