فهرست
گزارش روز: گرث، تو ارزشش را داری
گزارش روز: گرث، تو ارزشش را داری

گزارش روز: گرث، تو ارزشش را داری

آی اسپورت- او بارها و بارها به گلزنی در بازی نزدیک شد، ولی لحظه ای توانست توپ را به تور برساند که تیمش بیشترین فشار را حس می‌کرد. گرث بیل، از آن گلهایی زد که همیشه در کارنامه اش باقی خواهد ماند و ارزشش را ثابت خواهد کرد.

دقیقه ی 84.بارسا بازی را پس از گل تساوی در اختیار گرفته است. مادرید راهی را در سمت چپ پیدا می‌کند. گرث بیل توپ را بر می‌دارد و در یک کورس جانانه، بارسترا را شکست می‌دهد.خطایی توسط این مدافع وسط انجام شد ولی بیل به دویدنش در خارج زمین ادامه داد. بارترا از زمین خوردنش جلوگیری کرد ولی نتوانست به این بازیکن مادریدی برسد. مهاجم ولزی فاصله اش را با این مدافع زیاد کرد و وارد محوطه ی جریمه شد و با یک ضربه ی آرام، توپ را وارد دروازه کرد. پینتو، تنها توانست عبور توپ از بین پاهایش را مشاهده کند و هواداران مادریدی حاضر در مستایا، که پس از گل تساوی بارسا با نفس‌هایی در سینه حسب شده بازی را دنبال می‌کردند، غرق در شادی شدند.

این پنجمین موقعیت گلزنی بیل در این بازی بود. در دقایق ابتدایی نیمه ی اول دو موقعیت داشت و در نیمه ی دوم نیز دو موقعیت دیگر. او در آستانه ی رسیدن به شادمانی در طول بازی بود ولی همه را برای آخر بازی نگه داشت. یک گل تاریخی که همیشه در خاطر مستایا باقی خواهد ماند.

سانتیاگو سیگوئرو

مارکا

     
آی اسپورت
2014-04-17 11:20:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر