فهرست

بیرانوند بهترین، رحمتی بدترین: دنیای وارونه

آی اسپورت - فصل پیش، درخشش رحمتی و اشتباهات پیاپی سوشا در پرسپولیس سوژه کری استقلالی‌ها بود. یک طرف رحمتی نقش منجی استقلال را داشت و در طرف مقابل، اشتباهات سوشا بردهای پرسپولیس را با مساوی و باخت عوض می‌کرد. پرسپولیسی‌ها این فصل برای رهایی از مشکلات فصل پیش بیرانوند را به تیم‌شان برده‌اند و حداقل در هفته‌های ابتدایی، کاملا اوضاع به نفع آن‌ها عوض شده است.

بیرانوند و حسن هوری با سه کلین شیت، در حال حاضر موفق‌ترین دروازه‌بان‌های لیگ شانزدهم محسوب می‌شود. هر دوی آن‌ها، در 4 بازی گذشته فقط یک گل خورده‌اند و پرسپولیسی که فصل پیش بیشترین گل خورده در نیمه بالای جدول را داشت، حالا صاحب بهترین خط دفاعی لیگ برتر است. جالب‌تر اینکه در سمت دیگر، عنوان بدترین خط دفاع لیگ به استقلال و رحمتی تعلق دارد.

استقلال تا اینجای فصل 6 گل خورده و بدترین خط دفاع لیگ محسوب می‌شود. جالب اینکه آمار حسینی دروازه‌بان دوم استقلال که هفته اول به میدان رفت با یک گل خورده، بهتر از میانگین 1.6 گل خورده رحمتی در هر بازی است. رحمتی دو بازی اولی که دروازه استقلال قرار گرفت، بیشتر از یک گل خورد. البته بیرانوند تا اینجای فصل، چندان نمایش درخشانی نداشته و آمار خوبش را مدیون عملکرد مناسب مدافعان تیم است، اما حداقل روی کاغذ، توانسته فعلا موفق‌تر از دروازه‌بان رقیب و دیگر دروازه‌بان‌های لیگ شانزدهم باشد.


کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-12 16:00:44
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۰
اون توپی که دیروز از عنایتی گرفت عملکرد خوبی نبود؟

همین حرکت رو سال پیش سوشا پنالتی اخراج داد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر