فهرست

تهدید طاهری: 3040 را تبلیغ کنید برق تابلوها را قطع می‌کنیم!

آی اسپورت- پرسپولیس توانست برنده دعوایش با سازمان لیگ در مورد تبلیغات دور زمین باشد. علی‌اکبر طاهری که در چند روز گذشته با نمایندگان سازمان لیگ بر سر این که آیا سامانه 3090 باید در بازی این تیم تبلیغ شود یا سامانه 3040 درگیری داشت و در نهایت این باشگاه پرسپولیس بود که پیروز شد. 3040اسپاسر سازمان لیگ است و 3090 اسپانسر باشگاه پرسپولیس و در نهایت در بازی دیروز شاهد تبلیغات 3090 در دور زمین بودیم.
البته این اتفاق بعد از مکالمه بسیار طولانی طاهری با مسئول سازمان لیگ عملی شد. طاهری در این مکالمه گفت:« در مورد تعاملی که شما خواستارش هستید هیچ بحثی ندارم و کاملا با شما موافق هستم اما تحت هیچ شرایطی از حق باشگاه پرسپولیس نخواهیم گذشت. من با آقای تاج هم صحبت کردم و به ایشان گفتم سازمان لیگ در بحث تبلیغات خود مختار است و هیچ ممانعتی برای اجرای این تبلیغات وجود ندارد اما چنانچه تبلیغات سامانه هواداری سازمان لیگ در تبلیغات بالا برود باشگاه پرسپولیس به عنوان میزبان مسابقه به سرعت تابلوهای تبلیغاتی را قطع خواهد کرد و اجازه تبلیغات به سازمان لیگ را نخواهد داد.
طاهری در ادامه گفت : بارها با مسوولان سازمان لیگ صحبت کردیم و گفتیم سامانه هواداری لیگ برتر معنی ندارد چون این لیگ برتر دارای شخصیت حقوقی نیست و این تیمها هستند که شخصیت حقوقی دارند. گفته ایم سازمان لیگ اگر می خواهد سامانه اش را تبلیغ کند باید بگوید سامانه هواداری تیمهای تحت قرارداد. در هفته های گذشته این موضوع را بارها با آقای تاج درمیان گذاشتیم و ایشان هم قول دادند که همه چیز درست شود اما این اتفاق نیفتاد.
لذا اگر در بازی مقابل صبا بخواهند دوباره به باشگاه پرسپولیس توهین کنند به شدت جلوی این کار را خواهیم گرفت.متاسفانه در بازی اول در تختی کار خودشان را کردند و وقتی اعتراض کردیم گفتند تبلیغات را جمع می کنیم اما این کار را نکردند. در بازی با استقلال وصنعت نفت آبادان تکرار شد. وقتی با تاج و عابدینی تماس گرفتیم هیچکدام جواب ندادند و زمانی تاج تماس گرفت که کار از کار گذشته بود و به او گفتیم اگر این بار تبلیغات سامانه لیگ برتر صورت بگیرد برق تابلوهای تبلیغاتی را قطع خواهیم کرد.»
کدخبر:9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-12 17:02:17
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۴
پرسپولیسیا به ٣٠٩٠ پیامک نزنید این سامانه توسط عده ای کیسه کش اداره می شه و پول پرسپولیسیارو خرج کیسه می کنه
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۶
جمع کنید این اس ام اس بازی ها رو،ینی حالم بهم میخوره از این نحوه درآمد زایی
-
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۲۳
بجای 3000شورت ریده شده و بوداده میفروختن الن جای بایرن توالیاژاریانا داشتن توپ میزدنن پول اون مربی پرتغالی روهم میخوان اینجوری بدن بدنننننننننننننننننننننننن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر