فهرست

افزایش انتظارات/ تهدیدی برای سپیدرود

آی اسپورت- سپیدرود در حالی فردا در دومین دیدار خود از سری رقابت های دسته اول به مصاف فجرسپاسی شیراز خواهد رفت که موفق شده بود در دیدار اول خود با وجود دور بودن بازیکنانش از شرایط ارمانی به دلیل سپری کردن فصل بدنسازی سه امتیاز را برای خود کند.سپیدرودی ها چندین سال در شیراز به موفقیت نرسیده اندو باید دید فردا چه نتیجه ای را کسب خواهند کرد؟ 


پس از جدایی فرشاد پیوس که در فصل گذشته موفق شده بود با تیم خوب بسته شده نظرمحمدی سپیدرود را به لیگ دسته اول رهنمون کند بالا رفتن انتظارات مسئولین وهوادارن برعهده گرفتن هدایت این تیم کار را برای هر مربی دشوار می کرد به خصوص که باشگاه سپیدرود در ابتدای فصل با شرایط ناپایدار مالی روبرو بود و وضعیت مالکیتی این تیم نیز شرایط نامعلومی داشت.علاوه بر آن از دست دادن زمان به دلیل مذاکره با برخی مربیان دیگر عامل دیگری بود که باعث دیرتر شروع شدن تمرینات سپیدرود شود. اما نظرمحمدی با اتکا به روابط خود با بازیکنان بومی استان وبازیکنان کشوری تیمی معقول ومناسب برای حضور در دسته اول باشگاه های کشور جمع وجور کرد.موضوعی که شاید با حضور مربیان دیگر در راس کار این تیم به راحتی امکان پذیر نبود.

حضور بازیکنانی نظیر رستمی، مهدوی، قربانزاده، کعبی ونزهتی یکی پسا ز دیگر در فصل نقل وانتقالات ،تیم سپیدرود را ازنظر کیفی در شرایط مناسب تری قرار داد وازطرفی حصور بازیکنانی نظر تامینی ،فردوسی ،حاجتی ،حق شناس، موسوی اسکلت فصل گذشته تیم را نیز حفظ شد.

اما تمام این مسایل نباید باعث شود انتظارات از تیم سپیدرود بالا برود و باعث ایجاد فشار کاذب برروی بازیکنان این تیم شود وکسب نتیجه ای معقول که با رتبه ای خوب در دسته اول و ماندگاری درفصل بعد ماراتن رقابت های دسته اول همراه باشد باید برای عاشقان این تیم که سال ها در رقابت های دسته دوم دست و پا میزد رضایت بخش باشد.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-08-12 17:13:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر