فهرست

ترابی: آرزویم بازی در اسپانیاست

آی اسپورت- مهدی ترابی همچنان ستاره سایپاست. او بعد از باز کردن دروازه ذوب آهن در هفته دوم و سپس گلزنی برابر سیاه جامگان در هفته سوم، این هفته برابر پدیده پاس تک گل تیمش را به علی قلی زاده داد.
 
گلزنی
توانسته ام در 4 بازی 2 گل بزنم و این موضوع برایم خوشحال کننده است. من تمام عزمم را برای گلزنی جزم می کنم و تمرینات زیادی هم دارم. شاید باورتان نشود اما در تمرینات بیشتر روی گلزنی کار می ‌کنم و حتی تمرینات مخصوص برای این کار دارم. هر وقت هم که در زمین حاضر می ‌شوم فقط به این هدف می‌ آیم که گل بزنم. برابر پدیده البته پاس گل دادم. تمام ذهنم درگیر همین موضوع است که گل بزنم و از فرصت ها استفاده کنم. در حال حاضر تمام تلاشم را می ‌کنم که بتوانم در هر بازی دروازه حریفان را باز کنم. البته باید فرصت لازم هم برایم فراهم شود. اما جای نگرانی نیست و با هافبک های سایپا هماهنگی خوبی دارم.
 
سایپا
تیم خوبی داریم. آقای فرکی با بچه ها ارتباط نزدیکی دارد و جو خوبی در تیم برقرار است. چیزی کم نداریم اما باید با احتیاط جلو برویم. هدف اصلی ما کسب سهمیه است و اطمینان دارم می توانیم به این هدف بزرگ برسیم. چون هم کادر فنی خوبی داریم و هم بازیکنان کارآمدی در اختیار گرفته ایم. ابتدای فصل به دلیل اینکه تیمها هنوز کیفیت لازم خود را به دست نیاورده ‌اند کسب امتیاز کمی سخت است و همین امتیازات در پایان فصل تاثیرگذار خواهد بود. ما در این 4 بازی توانستیم 5 امتیاز کسب کنیم و در ادامه سعی می‌ کنیم به این روند خوب مان ادامه دهیم تا در پایان فصل دچار مشکل نشویم.
 
مدعیان
از الان نمی شود درباره لیگ حرف زد. نتایجی که به دست می آیند خیلی واقعی نیستند چون تیمها تازه از بدنسازی خارج شده و به شکل اصلی خود نرسیده اند. برخی از تیمها هم تغییرات زیادی داشته و هنوز به هماهنگی لازم نرسیده اند. فکر می کنم از هفته هشتم، نهم به بعد نتایج واقعی شوند و تیمها خود واقعی شان را نشان دهند. فعلا زود است که بخواهیم درباره تیمها نظر بدهیم.
 
لژیونر شدن
صد درصد به لژیونر شدن فکر می کنم. اگر بتوانم برای تیم ملی بازیهای بهتری ارایه دهم و بیشتر در ترکیب باشم حتما پیشنهادات به من خواهد رسید. من لیگ اسپانیا را دوست دارم. فکر می کنم سبک بازی کردنم هم تقریبا به همین لیگ می خورد. خیلی دوست دارم که بتوانم روزی در این لیگ بازی کنم. این هدف برایم دور از دسترس نیست. با توجه به سن و سالی که دارم هم می توانم به این هدف بزرگ برسم. فعلا هدف کوتاه مدتم بازی کردن برای تیم ملی در جام جهانی است که تلاش می کنم این اتفاق بزرگ را برای خودم رقم بزنم.
 
     
آی اسپورت
2016-08-12 18:56:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر