فهرست

احسان حدادی: شرمنده کسی نیستم/ 2سال است که ضعیف شد

آی اسپورت- صحبت های احسان حدادی را پس از حذف در المپیک ریو می خوانید.


* مدت ها مصدومیت اذیتم می‌کرد و فقط امروز درد نداشتم که فکر می‌کنم همین باعث شد نتوانم خوب پرتاب کنم. همه چیز در این مدت مهیا و همه چیز عالی بود. تمرینات و امکانات عالی بود. درست است که سه سال مربی نداشتم اما در این مدت دردهایی که داشتم اذیتم کرد و بدترین نتیجه را گرفتم. تا به الان سه بار نتیجه بد گرفته‌ام و فکر می‌کنم نتیجه ام در ریو بد بود.


* امروز اولین روزی بود که مصدومیتم اذیت نمی‌کرد. دکتر نوروزی و همکارانشان تلاش خود را کردند که این اتفاق رخ داد و به نظرم همین که درد نداشتم باعث شد خوب نتوانم پرتاب کنم.


* کسی که ماه‌ها با درد تمرین می کند وقتی روزی درد ندارد می‌ترسد که مبادا مصدومیت او را دوباره اذیت کند. امروز هارتینگ (قهرمان المپیک لندن) هم صعود نکرد. در رشته ما مصدومیت خیلی تاثیر دارد و من هرکاری که باید می‌کردم را انجام دادم و هفته ای سه بار و هربار ۶۵ آمپول می‌زدم و درد می‌کشیدم و گریه می‌کردم.


* دوسال است که نتیجه ضعیف می‌گیرم. بازی‌های آسیایی هم نتیجه ام ضعیف بود ولی ان شاءالله قول می‌دهم که اول مصدومیتم را درست کنم چراکه این مصدومیت زانو باعث شده بود ماه‌ها حتی نتوانم راه بروم. این ها بهانه نیست چرا که امروز ضعیف‌ترین نتیجه را گرفتم و خیلی بد بودم و باید بهتر از این عمل می‌کردم.
کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-13 01:15:32
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۶
آفرین پسر. من نفهمیدم این لفظ مسخره و بی معنی رو کی انداخت تو دهن این ورزشکارها. عزیز جان شماها زحمت میکشید و میرید المپیک ، واقعیتش اینه که میتونستید بیشتر زحمت بکشید و نتیجه بهتر بگیرید ولی حالا هم که نکردید شرمنده کسی نیستید. شما با شایستگی خودتون به المپیک رسیدید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر