فهرست

دفاعیه لیلا رجبی: اگر من بی‌غیرتم، خودش بی‌غیرت نیست؟

آی اسپورت- لیلا رجبی در واکنش به صحبت‌های احسان مهاجر شجاعی در تلویزیون گفت: شنیدم که احسان مهاجر شجاعی در یک برنامه تلویزیونی و جلوی چشم 70 میلیون ایرانی، مرا متهم به بی‌غیرتی کرده است، در حالی که من در این 8 سالی که در ایران هستم، افتخارات بیشتری نسبت به او کسب کرده‌ام. همیشه تلاش کرده ام که پرچم ایران را بالا ببرم، چه با مربی، چه بدون مربی، چه با امکانات یا بی امکانات.

نتایج احسان مهاجر شجاعی: مهاجر شجاعی در المپیک 2008 پکن پنجاهم شد، آیا فکر می‌کند با این نتیجه خودش هم بی‌غیرت است که حالا در مورد من این‌طور حرف می‌زند؟ او اگر به خودش بی‌غیرت نمی‌گوید، پس چطور می‌تواند جلوی تمام مردم به من توهین کند؟


بی غیرت: گفتن بی‌غیرت به کسی، توهین بزرگی است و من از این بابت برای ایشان خیلی متاسفم، چون من همیشه ایران را کشور خودم دانسته‌ام و کم نگذاشته‌ام.


احسان حدادی: در مورد احسان حدادی هم طوری حرف زده‌اند که به نظرم اصلا درست نیست. احسان واقعا تکرار نشدنی است. من نمی‌دانم واقعا دوومیدانی چند سال دیگر می‌تواند در المپیک مدال بگیرد؟ پس نباید با یک باخت، این‌طور به یک ورزشکار توهین کرد. احسان مهاجر شجاعی اگر امروز حرفی می‌زند، به خاطر مشکلی است که با کیهانی دارد، در حالیکه نباید این مشکل را به ورزشکاران بکشاند. فکر نمی‌کنم مشکل کیهانی به بچه‌ها ربط داشته باشد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-13 01:30:35
نظر دهید

۱ نظر
علی
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۸
هر کسی واسه این پرچم، اقتدار و آبروی این مملکت و مردمش تلاش کنه و زحمت بکشه جایگاهش رو شونه های مردم. مردم عاقل و آگاه هستن و تلاش ورزشکارشون که با امکانات کم بدون مربی خوب و بدون اردو مناسب واسه ایران تلاش کرد رو میبینن.
این آقای ناکارشناس باید هرچه زودتر از خانم رجبی معضرت خواهی کنه و بابت تلاشش ازش تشکر کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر