فهرست

توضیح شبکه ورزش درباره توهین به لیلا رجبی: ما بی تقصیریم

آی اسپورت - بعد از توهین دیروز کارشناس شبکه ورزش به لیلا رجبی و سر و صدایی که به خاطر این اتفاق ایجاد شد، شبکه ورزش درباره کل ماجرا توضیح داده و خودش را بی تقصیر دانسته است. محسن وحدانی تهیه کننده ویژه برنامه المپیک، در گفتگویی که روی خروجی خبرگزاری مهر دانسته ابتدا در مورد مهمانان برنامه توضیح داده و گفته: درخصوص رقابت نمایندگان کشورمان در دو و میدانی نیز از دو کارشناس شناخته شده به نام های ولی صالح نیا و احسان مهاجر شجاعی استفاده کردیم. این دو از چهره های شاخص تیم های ملی دو و میدانی بودند، آقای صالح نیا از رکوردداران و قهرمانان رشته دو و میدانی و مربی تیم‌های مختلف ملی بوده و احسان مهاجر شجاعی هم از قهرمانان صاحب نام این رشته و دارای مدرک تحصیلی دکتری از دانشگاه تهران در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی می‌باشد پس شبکه ورزش در انتخاب کارشناسان کوتاهی نکرده و از بهترینها استفاده می‌کند.
او با این توضیح سراغ اصل ماجرا رفته است:" : آنچه که آقای مهاجرشجاعی درباره خانم رجبی گفتند برای ماهم قابل قبول نبود و ما را هم ناراحت کرد و مجری هم دقایقی بعد، از شخصیت خانم رجبی و زحماتی که ایشان برای رسیدن به المپیک کشیده اند تجلیل کرد، اما به هر حال کارشناس برنامه نظر شخصی خود را گفته بود."


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-13 06:41:21
نظر دهید

۱ نظر
علی
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۲۸
این خیلی بی انصافی که ورزشکار مملکتمون رو که با این امکانات کم بدون مربی بدون اردو آماده سازی خوب نهایت تلاشش رو کرده بی غیرت خطاب کنیم. امیدوارم که با برگشتن خانوم رجبی خیلی سری ازشون معضرت خواهی و بابت تلاشش تشکر کنی. شما که مثلا تحصیل کرده هستین و پیشکسوت این ورزش تونستین افتخاراتت خانوم رجبی رو بدست بیارین. شما تو المپیک های قبل پنجاه ام شدین. اگر خانوم رجبی بی غیرت هست شما چی...
شما مشکلات شخصیتون با همسر خاتوم رجبی رو وسط کشیدین و نظر ناکارشناسانتون رو دادین. این رو بدونید که مردم هوشیار هستن و واقعیت رو مینینن و درک میکنن. و این رو یادت باشه که هر کسی واسه این پرچم و آبروی مملکت و مردم زحمت بکشه جاش رو شونه های مردم هستش و مردم بهش افتخار میکنن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر