فهرست

درباره‌ی این روزهای استقلال؛ چه خبره؟

۱- منصوریان کم‌سوادتر از مربیان نسل‌های پیشین در باشگاه استقلال است. این کم‌سوادی را در حرف‌زدنش، در رفتارهای پر از ادا، در فرشینگ گفتن و در استفاده بی‌سر‌و‌ته از واژه‌های انگلیسی می‌بینید. او باید اول از این رفتارها و گفتارهای مضحک خلاص شود و بعد ببینیم با چه کسی طرفیم و با او درباره چه می‌خواهیم حرف بزنیم. تا امروز که میان این ادا و اطوار‌‌ها نفهمیده‌ایم چه می‌گوید.


۲-افشارزاده که هزار سال در کمیته ملی المپیک مدیریت می‌کرد، در استقلال نشان داد که چقدر پرت و بی‌مایه است. حوزه‌های خبری مثل کمیته ملی المپیک را «خبرنگاران اعزامی» پوشش می‌دهند و چه کسی خبر دارد که آنها چه غلطی می‌کنند. استقلال اما عیار را نشان می‌دهد. افشارزاده فاجعه‌ای بود در قواره فتح‌الله‌زاده، چه بسا کم‌هوش‌تر از او.

۳- عادل فردوسی‌پور خودش را کشت که بینندگان برنامه‌اش به گزینه «منصوریان می‌تواند» رأی بدهند. مقایسه منصوریان و برانکو هم از آن کارهای مسخره‌ی روزگار است. برانکو با رزومه‌ی تیم ملی کرواسی، تیم ملی ایران، دو بار مربیگری در جام جهانی، قهرمانی بازی‌های آسیایی، کار در دیناموزاگرب و صاحب بازار کار در آسیا و فلان و بهمان، چرا باید با منصوریان مقایسه شود؟ فوتبال به دام اظهارنظرهای بی‌حساب افتاده و چون گوینده این حرف ها عادل فردوسی‌پور است، همه دربست می‌پذیرند و عقل‌شان را داده‌اند دست یک مجری که نگاهش به فوتبال معمولی است.

۴- سفر مهدی رحمتی به کربلا که به قول ورزش‌3 برای تجدید روحیه انجام شده، انگار کاربردی‌ترین خبر در شروع تعطیلات برای استقلال است.

۵- این تمرینات پیش از فصل، اردوها، بازی‌های تمرینی و آن همه داستان برای چیست؟ برای اینکه تیم به آمادگی نرسد، برنامه و طرحی را در بازی‌اش نسازد و لیگ را برای باختن شروع کند؟

۶- مدیر عامل: سید رضا افتخاری.

۷- منصور پورحیدری با عصا روی نیمکت استقلال می‌نشیند و همه مراعات موی سپیدش را می‌کنند، می‌روند ماچش می‌کنند و مورد تقدیر قرار می‌گیرد که در این حال و روز همراه استقلال است. این تعارف مسخره تا کی ادامه خواهد داشت؟


فرشاد کاس نژاد
  ۱۴  
آی اسپورت
2016-08-13 16:59:36
نظر دهید

۱۴ نظر
یک کاربر
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۳۶
عالی بود ...
-
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۵
انتقادهای خوبی بود به نظرم
Ali
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
هر شر و وری نباید بنویسی
اقای کاس نژاد اسم خودت از همه مسخره تر اینو نشر بدید شاید معنی کاس بفهمیم ادم یاد یه چیزی میندازه
مهدی
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۳
یعنی خودتون خیلی سواد داری با این مطلب ضد استقلال شما کی باشی راجب منصوریان نظر بدی و مقاله بنویسی تو مقاله نوشتن اصل بی طرفیه شما اول یاد بگیر بعد بنویس تا اخرش پشت داش علی وایستادیم به کوری چشم همه
-
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۱۸
حتما خودتون رو ب ی روانپزشک نشون بدین .نوشتنتون اینقدر پر از کینه نوشته شده که اگر درست هم باشه باز فقط کینه و عقده نویسنده رو القا میکنه .با لحن بهتری هم میتونستین هدفتون رو برسونید. حتما ب ی روانپزشک مراجعه کنید
ازبشکه رها شدیم
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۵۸
به کاسه رسیدیم
حمیدرضا
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۱
دوستان استقلالی آقا فرشاد از اون بداستقلالی هاست یعنی شما انتظار دارید همه مثل خودتون فکر کنند و عقب بمونند… آینه چون رخ توبنمود راست، خودشکن آینه شکستن خطاست
بابک
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۹
کاملا درست نوشتی برادر
منصوریان همون آدمیه که پاس و فرستاد پایین تیم امیدو بدبخت کرد و با سابقه چندماهه کنار کیروش بودن چهره یک مربی علمی به خودش گرفته.متاسفانه یه جوی هم راه افتاده که نگذاریم به سرنوشت حجازی دچار شود و ... ایشون نه تنها سایه ای هم از حجازی نیست بلکه در قواره قلعه نوعی و حتی مظلومی هم نیست.با شعار های پوپولیستی نمیشه تیمداری کرد آقای منصوریان زودتر دست از سر تیم ما بردار تیم شما ١٠ هفته دیگه هم همینه.
-
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۹
درسته خیلی مودبانه نبود اما متاسفانه درست بود!!
-
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۵
شاید به صورت کلی مطلب درست باشه اما واقعا ادبیات زشت و زننده ای داره.
-
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۹
هرچند مطالب عنوان شده کاملا درست بود،اما میتوانستید مودبانه نقد کنید.
واقعا اینطور بی ادبانه در یک رسانه عمومی مطلب زدن جای تاسف داره!!
salar
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۵۲
بمیر بابا عقده ای بدبخت
-
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۰
هرچند این نوشته بی ادبانه بود اما واقعا دستگاههای مسول باید بررسی کنند چطور یک مربی بی کارنامه و غیر موفق به یک باره با سه برابر قیمت سال قبلش به یکی از دو تیم پرطرفدار و مردمیپیوسته!؟
امید کوکبی
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۳۹
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر