فهرست

طلسم نبردن ادامه دارد/ صبا و صمد

آی اسپورت- تک گل مهدی طارمی برای پرسپولیس در هفته چهارم به معنای ادامه طلسم صمد مرفاوی و صبا برابر این تیم بود. صبا آخرین بار در لیگ دوازدهم موفق به شکست دادن پرسپولیس شده و مرفاوی در لیگ دهم برای اولین و آخرین بار موفق شده همه امتیازات دوئل با پرسپولیس را بردارد و از زمین بیرون بیاید.
 
صبا
مدتهاست از آخرین بردشان برابر پرسپولیس می گذرد، دقیقا 1463 روز. آنها آخرین بار در بازی رفت لیگ دوازدهم بود که پرسپولیس را بردند. تیم گل محمدی برابر پرسپولیس مانوئل ژوزه در آزادی قرار گرفت و با گل میلاد سلیمان فلاح و پنالتی اکبر صادقی برنده شد. حالا مدتی طولانی از 15 مرداد 1391 می گذرد و صبا هنوز نتوانسته هیچکدام از 8 دوئل اخیرش را برابر پرسپولیس ببرد.
 
صمد اصولا به بردن پرسپولیس روی هر نیمکتی آلرژی دارد. بنابراین در کارنامه مربیگری اش تنها یک برد برابر این تیم دیده می شود. 20 آبان 1389 و در بازی رفت لیگ دهم بود که گل دقیقه 3 نبی الله باقری ها برد مس برابر پرسپولیس و تنها شکست این تیم روبروی صمد مرفاوی را رقم زد. در 2096 روز اخیر مرفاوی 5 بار برابر پرسپولیس قرار گرفته و تنها 2 بار توانسته این تیم را متوقف کند.
 
 
     
آی اسپورت
2016-08-13 18:35:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر