فهرست

پاقدم ویژه حاج صفی/ اولین برد تاریخ صنعت نفت

آی اسپورت- اولین بازی احسان حاج صفی برابر سپاهان، یک رکورد تاریخی را از بین برد. او بعد از تقریبا یک سال دوباره پیراهن سپاهان را پوشید تا اولین پیروزی تاریخ صنعت نفت برابر تیمش را در لیگ برتر از نزدیک ببیند.
حاج صفی با پیراهن سفید سپاهان و گلزنی برابر سایپا از این تیم رفت و سپاهان برای بردن طلسم شد. حالا که حاج صفی برگشته و بازهم در اولین بازی اش پیراهن سفید این تیم را بر تن می کند، گویا طلسم هنوز ادامه دارد.
صنعت نفت اولین بازی تاریخ لیگ برترش را برابر سپاهان انجام داد. آن روز تیم کاظمی با هت تریک ادموند بزیک 4 بر یک صنعت نفت را برد. این سریال بردن ادامه داشت و تنها 2 بار به تساوی تغییر هویت داد. صنعت نفت قبل از لیگ شانزدهم، در لیگ های دوم، هفتم، دهم، یازدهم و دوازدهم برابر سپاهان قرار گرفته و رکورد عجیب و غریب 8 باخت و 2 مساوی را رقم زده بود. صنعت نفت اما بالاخره طلسم نبردن سپاهان را شکست. آنها در بازی شماره 166شان در تاریخ لیگ برتر موفق به شکست دادن سپاهان شدند.
این اتفاق با حضور نادر دست نشان روی نیمکت آبادانی ها رقم خورد. مردی که می گفتند بعد از هفته چهارم و تعطیلی لیگ اخراج می شود حالا استقلال و سپاهان را برده و به تراکتورسازی نه تنها نباخته که توانسته دروازه اش را جلوی بهترین خط حمله فصل بسته نگه دارد.
 
     
آی اسپورت
2016-08-13 18:44:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر