فهرست
میکسدزون بلکبرن-یونایتد: خوشحالی!
میکسدزون بلکبرن-یونایتد: خوشحالی!

میکسدزون بلکبرن-یونایتد: خوشحالی!

آی‌اسپورت- منچستر توانست در خانه بلکبرن با درخشش زلاتان با نتیجه 2-1 به برتری برسد و به مرحله بعد صعود کند.

آندر هررا: تیم‌هایی مثل بلکبرن با تمام توان‌شان جلوی ما بازی می‌کنند ولی ما می‌توانیم از رویکردمان راضی باشیم. ما این رقابت‌ها را جدی گرفته‌ایم، چون مدافع عنوان قهرمانی آن هستیم. می‌خواهیم بار دیگر در ومبلی قهرمان شویم. همگی آماده بازی کردن هستیم و با وجود غیبت بعضی نفرات مهم در ترکیب تیم، ما به خوبی همیشه بازی کردیم. ما به چنین عملکردی از طرف تک تک نفرات نیاز داریم.

مورینیو: بلکبرنی‌ها کار را برای ما سخت کردند و از این رو باید به آن‌ها تبریک گفت. آن‌ها رویکردی شجاعانه و قدرتمندانه به این بازی داشتند. در ترکیب خود جنگجویانی داشتند که اگر همگی نفرات ما نگرشی درست نسبت به این بازی نداشتند، واقعا به دردسر می‌افتادند. در بسیاری از دقایق بازی، نمیشد که تیم برتر را تشخیص داد چرا که آن‌ها فوق‌العاده بودند. اگر آن‌ها این کیفیت را در چمپیونشیپ هم پیاده کنند، بخت بزرگی برای نجات یافتن خواهند داشت. گل چشم‌نوازی خوردیم؛ تماشایی بود. حرکتی که انجام شد و ضربه پایانی واقعا خوب بود و هیچ یک از نفرات ما به شکل انفرادی نتوانست واکنشی به آن داشته باشد. ما ثبات‌مان را حفظ کردیم و بعد گلی عالی به ثمر رساندیم.

زلاتان ابراهیموویچ: من و پل به زمین آمدیم تا کمی به تیم‌مان قوت ببخشیم و همین کار را کردیم. ما از این پیروزی و این که هنوز در همه جام‌ها حضور داریم، خوشحالیم. ما به همین روال ادامه می‌دهیم و بیشتر اعتماد به نفس به دست می‌آوریم و حالا به بازه مهمی از فصل رسیده‌ایم. از زمانی که من به انگلستان آمدم، تمامی بازی‌ها غیرقابل پیش‌بینی بوده‌اند. شما باید به کمترین میزان ممکن اشتباه کنید. هر بازی در جام حذفی همانند یک فینال است و خیلی مدعیان بر طبق انتظار نتیجه نمی‌گیرند. ما به همه احترام می‌گذاریم.

۳    
آی اسپورت
2017-02-20 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر