فهرست
تبس: مشکلی با مسی ندارم
تبس: مشکلی با مسی ندارم

تبس: مشکلی با مسی ندارم

آی اسپورت- کارلوس تبس، مهاجم یوونتوس که از سال 2011 به تیم ملی آرژانتین دعوت نمی‌شود، این موضوع که دلیل دعوت نشدنش به تیم ملی، مشکلش با مسی است را تکذیب کرد و گفت که با مسی رابطه ی خوبی دارد.

از زمان حضور الخاندرو سابه یا روی نیمکت تیم ملی آرژانتین، تبس به اردوی آلبی سلسته دعوت نشده اما گروهی این موضوع را به اختلاف تبس و مسی مربوط می دانند؛ مسئله ای که مهاجم یووه آن را رد کرد.

او گفت: "نمی‌دانم از کجا چنین صحبت‌های غیر منطقی مطرح می‌شود. همه هم آن را منتشر می‌کنند ولی واقعیت این است که با هم خوب هستیم.در تمرینات زمان زیادی را با هم می‌گذرانیم و هیچگاه مشکلی نداشتیم. او انسان بسیار مودب و خوبی است."

فکر می‌کنم که جام جهانی پیش رو به او تعلق دارد و با تمام وجود برایش آرزوی موفقیت می‌کنم زیرا او بازیکن فوق‌العاده ای است.او و کریستیانو رونالدو که در منچستریونایتد با او هم بازی بودم، بهترین بازیکنان دنیا هستند."

تبس پس از حذف آرژانتین مقابل اروگوئه در ضربات پنالتی در کوپا آمریکا در سال 2011، دیگر به تیم ملی دعوت نشد و شانس کمی برای حضور در جام جهانی خواهد داشت.

 "همه از من می‌پرسند که چرا آنجا نیستم ولی اگر بخواهم پاسخی بدهم، بی احترامی خواهد شد."

تلویزیون Cronica کمپینی برای دعوت شدن دوباره  ی تبس به تیم ملی تشکیل داده و تعدادی از هواداران فوتبال، روز جمعه، در بوینس آیرس به اعتراض به دعوت نشدن تبس به تیم ملی پرداختند.

آرژانتین در مرحله گروهی جام جهانی به مصاف بوسنی-هرزگووین، نیجریه وایران خواهد رفت.

     
آی اسپورت
2014-04-17 12:46:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر