فهرست

شایعه عجیب در برزیل: والیبال ایران عمدا به روسیه می بازد

آی اسپورت - والیبال ایران با پیروزی 3 بر صفر مقابل مصر 7 امتیازی شد تا صعودمان به مرحله بعد از همین حالا قطعی باشد.بعد از ما هم آرژانتین 3 بر صفر کوبا را برد و در گروه اول شد و روس ها هم 3 بر 2 از سد لهستان گذشتند تا حالا در گروه دوم بازی های والیبال المپیک، آرژانتین و لهستان با 9 امتیاز اول و دوم باشند، روسیه با 8 امتیاز سوم و ایران با 7 امتیاز چهارم. از آن جایی که آرژانتین و لهستان روز آخر با کوبا و مصر بازی دارند و راحت می برند، اولی و دومی این دو تیم قطعی است و بازی ما و روسیه برای تعیین تیم سوم گروه می شود. ما اگر روس ها را ببریم سوم می شویم اما شاید صرف در این باشد که ببازیم و چهارم شویم.
تعجب نکنید. والیبالیست های ما تصور می کنند بازی با ایتالیا که تا به حال چند بار به ما باخته، از بازی با فرانسه راحت تر است. آنها در حال حساب و کتاب هستند که اگر فرانسه در گروه دوم ماند و ایتالیا اول بود، به روسیه ببازند و تیم چهارم گروه شوند تا با ایتالیا بازی کنند. ما اگر چهارم شویم، به مصاف تیم اول گروه مقابل می رویم و اگر سوم شویم با تیم دوم گروه مقابل بازی می کنیم. فعلا در گروه اول، ایتالیا با 12 امتیاز اول است، فرانسه، کانادا، برزیل و آمریکا با 6 امتیاز دوم تا پنجم هستند که همه این تیم ها شانس سوم شدن را دارند که در صورت برخورد با فرانسه، برزیل و یا حتی آمریکا، آنها حریفان سخت تری نسبت به ایتالیا برای ما خواهند بود. به هر حال از برزیل خبر می رسد بچه ها زیاد مایل به سوم شدن نیستند. بچه های ما دوست دارند در مرحله حذفی با ایتالیا بازی کنند. بازی با برزیل میزبان و فرانسه ای که راحت ما را برده، از نظر بچه ها سخت تر از بازی با ایتالیای حرفه ای و آماده است!


منبع: جام نیوز
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-14 08:28:36
نظر دهید

۲ نظر
mr.masoud
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
ایتالیا قوی ترین تیم این دورس برزیل ر و توی خونه ی خودش سه صفر برده!
-
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۴
احمق هستند اینها بابا .. شما آرژانتین رو نتونستید ببرید بعد میخواهید ایتالیا رو ببرید که آمریکا و برزیل رو هم برده؟؟؟؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر