فهرست

رجزخوانی پوگبا و زلاتان؛ کُری درون تیمی!

آی اسپورت - روز گذشته زلاتان ابراهیممویچ در صفحه اینستاگرامش ادعای جالبی کرد و زیر عکسی که او را رودرروی پوگبا نشان می‌داد، نوشت: «پل پوگبا سرانجام به‌خاطر من به منچستریونایتد آمد». این اما پایان داستان نبود، چرا که هافبک فرانسوی جدید شیاطین سرخ به هم‌تیمی سوئدی‌اش نشان داد که مثل خود او اهل سرگرم کردن طرفدارانش با گذاشتن پست‌های جالب و جنجالی در فضای مجازی است.
 
گران‌قیمت‌ترین بازیکن دنیا که هفته پیش با قراردادی 105 میلیون یورویی یوونتوس را برای بازگشت به تیم پیشین خود ترک کرد، به ایبرا نشان داد که از نظر اعتمادبه‌نفس چیزی از او کم ندارد. او رجزخوانی‌اش با زلاتان را با گذاشتن یک پیام ویدئویی در صفحه‌اش آغاز کرد. پوگبا در این پیام می‌گوید: «این پسر (ابراهیموویج) می‌خواهد معروف شود. او می‌خواهد با من عکس بگیرد. او می‌خواهد مشهور شود».
 
پست پوگبا ابراهیموویچ را وسوسه کرد که یک بار دیگر به سراغ صفحه‌اش برود و یک پیام جدید برای جواب دادن به هم‌تیمی فرانسوی خود بگذارد. او در این پست خطاب به پوگبا نوشته است: تو بیا تا همین الان معروفت کنم! ابراهیموویچ و یارانش امروز از ساعت 17 به وقت تهران در هفته اول لیگ برتر انگلیس میهمان بورنموث تازه صعود کرده هستند، اما پوگبا در این بازی آنها را همراهی نخواهد کرد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-14 11:39:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر