فهرست
کنفرانس تحریمی؛ کی‌روش چه گفت؟
کنفرانس تحریمی؛ کی‌روش چه گفت؟

کنفرانس تحریمی؛ کی‌روش چه گفت؟

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش روز گذشته در گنفرانس خبری قبل از دیدار ایران و ونزوئلا حضور یافت، نشستی که با استقبال خوب رسانه‌ها به‌خاطر مسائل اخیر مواجه نبود. سرمربی پرتغالی البته در این نشست سعی کرد نرمش نشان داده و با آرامش و خنده پاسخگوی سوالات باشد. وی در ابتدای این نشست گفت: «ما مربیان و بازیکنان تیم‌ملی الان یک آرزو و یک‌انگیزه بسیار بزرگ برایمان ایجاد شده است و یک‌بار دیگر باید ببینیم از کجا شروع کردیم و امروز کجا هستیم.»

فکر نمی‌کردم یک روز از دشمنانم تشکر کنم

او درباره اظهارات جدید منتقدان تیم‌ملی گفت: «افرادی هستند که با مزاحمت‌های خود نمی‌خواهند تیم‌ملی به جایی برسد و مطمئنم که بعد از هشت سال آنها را به‌خوبی می‌شناسید ضمن اینکه همه می‌دانند این افراد اینجا به چه‌کاری مشغول هستند. اما چه کسی به این افراد کوچک که سعی می‌کنند گاهی اوقات سروصدا کنند اهمیت می‌دهد؟ الان مهم شادی مردم بعد از جام‌جهانی و تعهد ملی‌پوشان نسبت به تیم‌ملی است. آیا شما از فوتبال خوب آنها در مقابل ترینیداد لذت نبردید؟ قبل از جام‌جهانی برخی حتی دستیاران من را ترساندند که در جام‌جهانی نتیجه نمی‌گیریم اما 70 میلیون نفر بعد از این رقابت‌ها جشن گرفتند و شادی کردند. آنها سروصدا می‌کنند اما ما به چیزی که می‌خواهیم می‌رسیم. آنها سعی کردند ما را عصبی کنند و اتحاد ما را بشکنند اما ما قوی‌تر شدیم. امروز می‌خواهم کاری انجام دهم که در تمام عمرم فکر نمی‌کردم آن را انجام دهم. امروز می‌خواهم از صمیم قلب از آنهایی که سر و صدا کردند تشکر کنم. فکر نمی‌کردم یک روز از دشمنان نزدیک خودم تشکر کنم چون اگر آنها نبودند هیچ‌گاه تا این اندازه منسجم و قوی نبودیم.»

بهتر بود یک هفته از مسائل سیاسی دور باشیم

کارلوس کی‌روش درباره عدم مصاحبه با رسانه‌ها قبل و بعد از بازی با ترینیداد و توباگو گفت: «به این نتیجه رسیدیم که قبل از بازی با ترینیداد و توباگو هیچ صحبتی انجام ندهیم. عاقلانه‌تر این بود که خودمان را برابر هیچ‌کسی قرار ندهیم. هیچ تنشی بین ما و رسانه‌ها وجود نداشته و ما همیشه رابطه خوبی داشتیم. این مساله از بعد فرهنگی و اجتماعی بسیار حساس است. نمی‌خواستیم یک کلمه صحبت کنیم چون تک‌تک کلمات می‌توانست برای رئیس فدراسیون و وزارت ورزش عواقبی داشته باشد. در آن مقطع امکان داشت اتفاقاتی برای تیم‌ملی، استقلال و پرسپولیس بیفتد و ما ترجیح دادیم که از سوال‌ها دور باشیم. در غیر این صورت هیچ مشکلی بین ما و رسانه‌ها وجود نداشت. اگر بخواهیم بگوییم مشکل حل نشده کار سهل و آسانی است. ولی گفتن این حرف هفت روز پیش مطمئنا سخت و دشوار بود. تصور کنید این صحبتی که ما با شما انجام دادیم را هفت روز پیش دریافت می‌کردید و برداشت شما چه بود؟ اینکه ما درحال تلاش برای دخالت در امور هستیم. فکر می‌کنم تمامی ما بازیکنان و مربیان بهتر بود از مسائل سیاسی دور باشیم. اگر ما باعث هر‌گونه سوء‌برداشت یا عدم‌شفافیتی شدیم عذرخواهی می‌کنیم. به همین خاطر هردفعه بنده یا آقای حسینی نزدیک رسانه‌ها بودیم همیشه کلمه عذرخواهی را استفاده کردیم. امیدوارم شما هم درک کنید و متوجه مطلب باشید. شاید بعضی از افراد با ما موافق نباشند ولی فکر می‌کنم تصمیم درستی بود.»

می‌خواهند هواداران پرسپولیس را علیه تیم ملی قرار دهند!

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران در ادامه درباره فاصله‌ای که بین تیم‌ملی و باشگاه پرسپولیس رخ داده گفت: «این‌طور نیست که اگر یک نفر در گذشته در پرسپولیس بازی کرده؛ نظرش نظر همه هواداران این تیم باشد یا شخصی به‌عنوان سرمربی تیم‌ملی به نمایندگی از تمام تیم‌ملی صحبت کند. اینکه بین پرسپولیس و تیم‌ملی فاصله وجود دارد یک برداشت اشتباه است. برای دستاوردهای باشگاه پرسپولیس ارزش زیادی قائل هستم و فاصله‌ای وجود ندارد. اما حقیقت مطلب این است که وقتی یک نفر خودش را به‌عنوان نماینده منچستر معرفی می‌کند، اگر دروغ بگوید کار درستی انجام نداده است! نماینده منچستر بودن این حق را نمی‌دهد که اذهان را با دروغ‌هایتان منحرف کنید. وقتی نماینده این باشگاه هستید، وظایف بیشتری دارید و باید به اعتبار منچستر هم فکر کنید. شما نباید از قدرت این باشگاه برای ظلم به افراد استفاده کنید. به جایی رسیدیم که برخی افراد به‌خاطر جبهه‌های فکری خاص خود دروغ می‌گویند و زمانی افرادی که به آنها ظلم شده، می‌خواهند از خود دفاع کنند، می‌شوند ظالم و فرد دروغگو می‌شود مظلوم. به‌صورت کلی صحبت می‌کنم و درباره باشگاه پرسپولیس نظری نمی‌دهم اما داستان اینجاست که می‌خواهند هواداران پرسپولیس را علیه تیم‌ملی و شخص کی‌روش قرار دهند.»

 وقتم را برای ناهار خوردن با خبرنگاران صرف نمی‌کنم‌!

او درباره شادی یکی از دستیارانش بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا که جنجال به پا کرد، گفت: «او سال‌ها با زیکو کار کرده بود و می‌خواست برایش دست تکان داده و سلام کند اما یک شخص به او تهمت زد و همه از این موضوع سواستفاده کردند. متاسفانه تلویزیون ایران این اتفاق را قبل از انتشار بررسی نکرد اما دیروز «بی‌بی‌سی» از من عذرخواهی کرده و اعلام کرد این فرصت را به من می‌دهد که درباره اتهامات بی‌اساس مسعودی پاسخگو باشم. هیچ‌وقت در طول چند سال گذشته یکی از اصحاب رسانه به من زنگ نزد که فلان بازیکن را به تیم‌ملی دعوت کن و من به این مساله احترام می‌گذارم اما مطمئنم که هیچ شخصی هم در این فضا پیدا نمی‌شود که بگوید من تلاش کردم تا از او بخواهم یک داستان بنویسد. وقت خودم را با ناهار و شام نمی‌گذرانم که بخواهم هزینه برای روزنامه‌نگاران کنم، چون احتیاج به تبلیغ ندارم. ایمان دارم اگر رابطه خوبی وجود دارد مبنای آن روی صداقت و شرافت است. برخی من را غرغرو خطاب می‌کنند اما وظیفه من به‌عنوان یک دکتر این است که قبل از شروع عمل، خون اضافه داشته باشم. اما برخی گمراه می‌شوند و سوءبرداشت می‌کنند و یک جنگجو را با یک غرغرو اشتباه می‌گیرند. می‌دانید چرا می‌گویند غرغرو، چون از روز اول برای حق و حقوق رسانه جنگیدم. جنگجو هستم و چون پشت پرده‌ها را می‌دانم، برای حقوق رسانه‌ها می‌جنگم. وقتی می‌گویید فاصله‌ای بین ما افتاده آن هم به‌خاطر هفت روز صحبت نکردن؛ این اصل ماجرا نیست بلکه داستان از آنجا شروع شد که در هشت سال گذشته رسانه‌های ایرانی حمایت نشدند تا از تیم‌ملی حمایت کنند اما من همیشه از پشت پرده برای شما جنگیدم تا رسانه‌ها را نزدیک مردم نگه دارم. بله من غرغر‌و گلایه زیاد کردم تا رسانه‌ها در برزیل و استرالیا باشند اما زمان خودم را برای ناهار خوردن سپری نمی‌کنم، بلکه برای حقوق شما می‌جنگم. جالب اینکه عد‌ه‌ای گفتند کی‌روش گفته نباید خبرنگاران باشند تا من را آدم بد داستان معرفی کنند.»

چرا می‌خواهید اصرار کنید آنها که مورد هجمه قرار گرفتند ظالم هستند!؟

او گفت: «از شما سوال می‌کنم اگر یک خبرنگار بخواهد در محل ممنوعه کار کند چه اتفاقی می‌افتد؟ آی‌دی‌کارتش باطل می‌شود اما در اینجا یک خبرنگار می‌آید و برای کادر ما یک ساعت مزاحمت ایجاد می‌کند ولی باز هم ما آدم بد داستان می‌شویم. لوپز سه‌بار عذرخواهی کرد که نمی‌خواهم صحبت کنم اما باز هم خبرنگار فوق از موانع امنیتی رد می‌شود و سوءاستفاده می‌کند و با موبایلش شروع به فیلم گرفتن کرده و شرایط نادرست را به مردم القا می‌کند آن هم بعد از یک ساعت مزاحمت. چرا می‌خواهید اصرار کنید آنها که مورد هجمه قرار گرفتند ظالم هستند!؟ کروز سابقه زیادی در تیم‌ملی پرتغال داشته و رفتار پاک و درستی دارد اما چند ماه پیش با یک صحبت نژادپرستانه در فدراسیون به او توهین شد. این موارد ادامه داشته و همه داستان را در اختیار کمیته اخلاق و انضباطی قرار دادیم اما آنها پاسخگو نبودند، پس چرا بدون اینکه دو طرف قضیه را ببینید، قضاوت می‌کنید. یکی از اهالی فدراسیون نیز به دروغ گفته بود که اعضای تیم‌های‌ملی نمی‌توانند از ساختمان پک استفاده کنند و این یک مطلب دروغ بود چون یک‌سال است که درهای این ساختمان باز است.

به ورزشگاه می‌روم به شرط اینکه امنیتم تامین باشد!

سرمربی پرتغالی تیم‌ملی با بیان اینکه چرا یک نفر درخصوص اینکه چرا دیگر برای تماشای دیدارهای باشگاهی به ورزشگاه نرفتم گفت: «بازی یکی از تیم‌های بزرگ‌ را ورزشگاه آزادی می‌دیدم و چند تن از لیدرها سعی کردند من را مورد ضرب و شتم قرار دهند و بزنند و به من توهین کنند. اما مسئولان حراست آن باشگاه خندیدند! یک شکایت راجع به این مساله تنظیم کردم. چه اتفاقی افتاد؟ هیچ! چرا؟ اگر بخواهید بدانید چرا من در بازی فینال حاضر نبودم به‌خاطر این نبود که این بازی فینال بود یا بازی سایپا یا پیکان. اصلا ربطی به این مسائل نداشت. به این‌گونه بازی‌ها نمی‌روم به‌خاطر اینکه خودم را به‌عنوان میهمان نشان دهم. در جمع افراد بزرگ در ورزشگاه بنشینم. فقط به‌خاطر بازیکن‌ها می‌روم. با احترام می‌روم به شرط آنکه امنیت من کاملا برقرار باشد.»

هنوز نمی‌دانیم اردوی نهایی‌مان قبل از جام ملت‌ها کجاست!

کارلوس کی‌روش در ادامه این نشست درخصوص اینکه چه اندازه شانس همکاری با تیم‌ملی بعد از جام ملت‌های آسیا را دارد، یادآور شد: «بعد از جام ملت‌ها دیگر هیچ چیز نیست و می‌توانید آرامش داشته باشید و دیگر نباید نگران باشید اما می‌خواهم درباره شرایط کلی کشور صحبت کنم آیا کسی هست که نداند کشور دوران دشواری را به‌خاطر تحریم‌های ظالمانه سپری می‌کند؟ این موضوع برای تیم‌ملی هم مشکل‌ساز شده و ما هنوز نمی‌دانیم اردوهایمان چه روزی و در کجا برگزار می‌شود، اما مطمئن باشید همیشه می‌جنگیم تا تیم پیدا کنیم و امیدوارم در 48 ساعت آینده این تصمیم را بگیریم که اردوی نهایی‌مان در قطر برگزار شود یا امارات. منابع مالی نداریم و بودجه ما نمی‌رسد و بدون بودجه هم نمی‌شود تصمیم لازم را گرفت اما امیدوارم که زودتر تکلیف‌مان روشن شود.»

جهان خیلی وقت‌ها برای افراد عاقل نیست!

او درباره اینکه چرا از بازی دوستانه تیم‌ملی استقبال نشد، گفت: «بازی دوستانه بود و خیلی مهم نبود اما بعد از صعود به برزیل یا روسیه وقتی 65 میلیون نفر به بیرون می‌آیند و خوشحالی می‌کنند ما هم خوشحال می‌شویم چون برای آنها بازی می‌کنیم.» سرمربی تیم‌ملی در پاسخ به این سوال که چرا اینجا هستید و آیا برای جنگ آمدید یا صلح اضافه کرد: «اگر از من تعریف کنید بینی من بالا نمی‌رود و نمی‌گذارم شما سرشکسته باشید. هیچ‌کس کامل نیست و همه اشتباهاتی را مرتکب می‌شوند. این جزئی از زندگی است و هیچ اشکالی ندارد. شما صحبت‌ از آدم‌های عاقل می‌کنید اما جهان خیلی وقت‌ها برای افراد عاقل نیست و برای کسانی است که با اشتیاق کامل کار می‌کنند. بعد از بازی پریشب به‌عنوان یک فرمانده حس می‌کنم وقتی شخصی خط و خطوط تیم‌ملی را رد می‌کند باید عکس‌العمل نشان داد. جهانی که من از آن می‌آیم این‌طور هست و اگر شما به بازیکن من انگشت بزنید یعنی به من دست زده‌اید. قبل از جام‌جهانی روسیه خیلی‌ها توقع شکست داشتند اما الان می‌گویند می‌توانید قهرمان جام ملت‌ها شوید و این یعنی افکار عده‌ای تغییر کرده است. ما مسیرمان را ادامه می‌دهیم اما وقتی کسی کاری کند ما باید عکس‌العمل نشان دهیم.»

در دعوا کوتاه نمی‌آیم اما دنبال شر هم نمی‌گردم

کی‌روش درباره هجمه‌ها علیه کادرفنی او و انتقادهایی که به آنها وارد می‌شود نیز گفت: «هدف از حمله‌ها به اوسیانو یا لوپز، خود من هستم. تمام این تلاش‌ها فقط یک هدف دارد که من را عصبی کنند تا بروم. من باید بروم و آن چهار نفر را خوشحال کنم یا بمانم و با قدرت کار کنم و با قهرمانی مردم ایران را خوشحال کنیم. من به‌عنوان مربی کسی نیستم که بخواهم از روی صندلی خود بلند شوم و برای کسی مشکلی ایجاد کنم اما وقتی ببینم کسی قصد دارد به تیم من ضربه بزند، کوتاه نمی‌آیم. در دعوا کوتاه نمی‌آیم اما دنبال شر هم نمی‌گردم. به‌نظر شما باید افرادی که قصد تحریک من را دارند، خوشحال کنم یا مردمی که معتقدند ما می‌توانیم قهرمان شویم؟ یک چیزی را به شما قول می‌دهم. در اولین روزی که در خیابان قدم بزنم و اولین شخصی که بگوید از تو بدم می‌آید از ایران می‌روم البته به‌شرطی که وی از گروهی که سروصدا می‌کند نباشد!

برای موفقیت در جام ملت‌ها خون برسانید!

سرمربی تیم‌ملی در انتهای نشست خبری خود در پاسخ به سوال «فرهیختگان» مبنی‌بر اینکه برخی منتقدان اعتقاد دارند ماندن کی‌روش تا جام ملت‌های آسیا خوب است تا وی بتواند کارنامه واقعی‌اش را نشان دهد، گفت: «ما مربیان و بازیکنان تیم‌ملی الان یک آرزو و یک‌انگیزه بسیار بزرگ برای‌مان ایجاد شده است و یک‌بار دیگر باید ببینیم از کجا شروع کردیم و امروز کجا هستیم. 90 بازی ملی، 55 برد، 24 تساوی و تنها 11 شکست! 167 گل زدیم و 53 گل خوردیم. برای 10 سال آینده فوتبال ایران نسل بزرگی داریم. بیش از پنج سال تیم اول آسیا! دو صعود پیاپی به جام‌جهانی! آیا این کافی نیست؟ آیا می‌خواهیم اینجا کار را تمام کنیم؟ نه! می‌خواهیم با استایل بسیار خاصی کار را به اتمام برسانیم. الان خواستار کمک و درک متقابل از شما هستم. برزیل، استرالیا و روسیه. بگذارید مثالی بزنم. تصور کنید من باید یک جراحی را برای نجات جان یک مریض انجام دهم. خونی که لازم است باید قبل از عمل برسد یا بعد از عمل؟ چه کسی باید دستور بدهد که به ما خون برسد؟ شاید حتی عمل جراحی خوب باشد اما مریض بمیرد. دنبال چیز خاصی نیستم اما خون باید قبل از عمل جراحی برسد. شرایط‌مان مثل قبل از جام‌های جهانی گذشته است اما ما به جنگ‌مان ادامه می‌دهیم ولی باز هم می‌گویم که باید خون برسد.»

 

فرهیختگان 

۹ ۱۸  
آی اسپورت
2018-11-19 08:30:00
نظر دهید

۱۸ نظر
هومن ه.
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲
به نظرم حیفه که چنین استعدادی در سیاست عمرش را در فوتبال به هدر بده. ایشان میتونه نفر اول دولت پرتغال باشه.
بی طرف
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۱۱
زندههههه باااااد کیروش بزرگ زنده باد معمار فوتبال ایران
مرگ بر جهل و نادانی ملت
مرگ بر ناهار دهندگان و ناهارخوران
soltan
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۴۷
us !with you stronger! mr CQ
۸
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۵۴
تمام این حرفها را مشابه اش با ادبیاتی کمی متفاوت از :
ایویچ / بلاژویچ/ برانکو /شاهرخی/ مایلی کهن/ قطبی/ علی دایی/قلعه نویی و.. و...بعنوان سرمربی تیم ملی در خاطر داریم!
می فهمم سالها گذشته ولی گفتگوها هنوز همان است و این ثابت میکند که دوطرف ماجرا تغیری نکرده اند؛

فوتبال ما به هیج جا نرسیده ، دست کم سوالات و چالشهای خبر نگاران همان است.
۸
احمدرضا
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۰۲
نميدونم چرا وقتي كيروش رو ميبينم يا حرفاشو ميخونم دقيقاً همون حسي بهم دست ميده كه نسبت به مديرا و مسئولين دولتي دارم،انسانهايي پُر از دروغ،كينه،فرافكني،بي ادب و شارلاتان.
وقتي واسه ٦ ماه بهش ٢/٥ ميليون دلار پول ميدن بايدم اينجوري هار بشه.
#باید_خون_گریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_ح_غفوری_و_ممباقر_باشد
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
""شما نباید از قدرت این باشگاه برای ظلم به افراد استفاده کنید. به جایی رسیدیم که برخی افراد به‌خاطر جبهه‌های فکری خاص خود دروغ می‌گویند و زمانی افرادی که به آنها ظلم شده، می‌خواهند از خود دفاع کنند، می‌شوند ظالم و فرد دروغگو می‌شود مظلوم. به‌صورت کلی صحبت می‌کنم و درباره باشگاه پرسپولیس نظری نمی‌دهم اما داستان اینجاست که می‌خواهند هواداران پرسپولیس را علیه تیم‌ملی و شخص کی‌روش قرار دهند.""

همین پاراگراف رو بخونید ماجرا دستتون میاد.
انشالله تاریخ از خیانت این ها خواهد نوشت، از روزنامه نگاران (خبرنهاران) خائن تا تعداد زیادی از طرفداران تیم پیروزی که #با_بی_پر_و_بالی_پر_و_بال_دگرانند!
#باید_خون_گریست
#حسین_غفوری
#محمد_باقر_محقق
#وحید_سعیدی

پ.ن: کامنت بدون توهین هستش ولی مثل اکثر اوقات میدونم انتشار نمیدینش و همین که خودتون میخونید کافیه
۹
Mm
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۰۴
فعلا خبرنهارهای برانکویی وطن فروش که تیم ملیشون پرسپولیس هستش ، افتادن به جون تیم ملی و میخوان تیم نتیجه نگیره . تیم باشگاهی حکومتیشونو جای ملی میزنن و اما تیم ملی هیچ ارزشی نداره واسشون . جمع کنید بساط مسخره بازیتونو . شماها یه عده بدخت و وطن فروشید . گندکاری پروفسورتون توی تیم ملی هم دیدیممممم .
.
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۳۱
دکلی که کیسه کش جماعت داره ازش بالا میره رو سر خودشون اوار میشه
۶
مصطفی
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۱۶
خوشم میاد مثل مگس شبانه روز تو این سایت میچرخی وبا اسامی مختلف چندتا جمله تکراری ومزخرف رو تکرار میکنی سوزشت رو دوست دارم برانکو از شما بیچاره ها دکل نوردهای قوی ساخته یه روز کاشیما یه. روز کی‌روش خخخ ویزززززز
۸
pooyan
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۳۰
بشخصه فكر ميكنم شخصيت كلي آدمها خيلي از همديگه متفاوت نيست
تنها رگه هايي وجود داره كه باعث تفاوت افراد ميشه
اين رگه ها شبيه چاشني بمب هستند اگر رفتار بيروني رو مثلا بمب فرض كنيم
تو هر وضعيتي كافيه زاويه دوربين رو عوض كني مطمئنا نگاه و نتيجه گيريت عوض ميشه
ولي همين عوض كردن زاويه ديد براي خيليها حتي يكبارهم تو زندگيشون اتفاق نميفته
كيروش بعنوان مسئول و سرمربي تيم ملي طبيعتا اگر روي مواضعش پافشاري نكنه نتيجه اش به تيم ملي برميگرده ولو توي اين مواضع دوتاش هم اشتباه باشه مهم اون هشت تاي ديگست كه براي تيم ملي مفيده پس اون نميتونه موضع اش رو تغيير بده چون از نظر رواني ديگه نميتونه ذهنيت برنده داشته باشه
ولي منِ نوعي بعنوان هوادار ميتونم زاويه ديدم رو عوض كنم و صرفا از ديد موافقت با تيم به قضيه نگاه كنم
وقتي رحمتي از تيم كنار گذاشته شد يا عقيلي همون موقع هم نظرم همين بود چون ذهنيت كيروش تماميت خواهه و همين باعث ميشه اون بشه كيروش من و شما نشيم كيروش
حتي برانكو بر خلاف ٢٠٠٦ الان اون ذهنيت تماميت خواه رو تو فصل قبل با كنار گذاشتن نشون داد
برانكو هم رگه هاي خودشو داره ولي از جنس ديگه و فضاي ديگه
من استقلالي وقتي ميخوام به برانكو نگاه كنم اول عينك آبيمو ميذارم كنار و بعد از زاويه ديگه اي بهش نگاه ميكنم
بعنوان يه شخصيت مجرد و همين باعث ميشه بتونم تعريف درستي داشته باشم
حالا رگه هاي اين دوتا خورده بهم داد زدن من و شما هم هيچ تاثيري روي حركات و مصاحبه هاي اين دو تا نداره چون هردو داراي ذهن برنده هستند پس الكي جو نديم
اين دوتا از ما بهتر بلدن از پس هم بربيان
مهم فوتبال ماست كه تو اين رگ به رگ شدن پيشرفت كنه
۵
عمرهای قبل از خریبین سوتفاهم بود
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۳۳
آی اسپورت جان کلی مقاله و دلنوشته و چرک نوشته در تقبیح حرکت دستیار کی روش برا عذانگرفتن از عن شدن لنگت کار کردی،صلاح نمی بینی در جهت تشکر و قددر دانی از کمیته ی انضباطی برای رعایت احوالت پس از کثافت کاری و جعل لنگ که منجر به محرومیت این تیم غیرمردمی شد و چون الان بازیکن نداره بفرسته زمین از وحشی گری های وحشی ترین بازیکن تاریخ چشم پوشی کرد و رای به توبیخ کتبی داد مطلبی کار کنی؟
۸ ۱
بغداد بونجاااااح
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۳۳
چه کسی در طول بازی رفتار خشنی از خلیل زاده دید کیسه کش؟؟؟؟؟؟؟؟ بلوایی که بیرون زمین اتفاق افتاد و بازیکنان دو تیم بودن. یه عده کیسه کش درباره غفوری حرف میزنن درحالیکه داور گزارش فحاشی و هل دادنش رو داده بود.
به احمق بودن و ضجه زدن ادامه بدین
۵
محسن
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۳۵
استقلالیهای فلک زده رو نمیشه ایرادی گرفت اینها چهارسال هست هر چیزی رو به خاطر دشمنی با ما استفاده میکنن و اینقدر بدبخت هستن که مثل تاپاله چسبیدن پشت کامپیوتر و نه برای تیم خودشون میرن استادیوم و نه تیم ملی این از این عوضیها ولی اقای کیروش دم خروست باور کنیم یا قسم حضرت عباستو تو با پرسپولیس مشکل نداری؟چرا دروغ میگی اخه تو کی بعد از موففیتهای ما پیام تبریک دادی در حالی که به تیمهای دیگه اینکار رو کردی و چرا دروغ میگی که کمکت میخاست دست بده به زیکو خودت احمقی یا مارو احمق فرض کردی دست دادن از فاصله ی پنج متری؟چرا فکر میکنی که مثل کیسه ها نفهم هستیم ما در ثانی این اقای مسعودی چهره ی مقبولی تو جامعه ی بین المللی داره و هیچ موقع با دعوا اخراجش نکردن دروغ هستین که الان اومدی میگی منو میخاستن بزنن تو اگه همچین چیزی بود پیراهن عثمان میکردی حالا اومدی مظلوم نمایی تا یه مشت کیسه کش احمق رو خر کنی اگه نهار دادن به خبرنگاران حوزه ی پرسپولیس کار بدی هست اینکه فوتبالیستها رو مجبور کنی تا هر دفعه مثل بچه ها قهر کنن و هر دفعه یه بهونه علی رغم میل باطنیشون برای خوشایند تو انجام بدن اون چطور؟از رفتارت همین بس که لباس ال اشپورت بد بودن تا پول انداختن جلوت یه هو خوب شدن
۶
nima bagheri
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵

احمدرضا:
من میدونم چون احمقی دوست من
nima bagheri
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
یک موج کثیف و ضد ملی و هماهنگ شده از بالا علیه کی روش به راه افتاده
سناریو این بود: با قهرمانی پرسپولیس در آسیا برانکو به عرش می رود و با اتکا به حمایت مردمی کی روش نابود خواهد شد و پس از جام ملت ها رفتنی می شود اما اشتباه اینجا بود که حساب زیادی روی توانایی های برانکو باز شده بود چرا او در حد قهرمانی آسیا نبود و حالا این هراس به جان این ها افتاده که اولین قهرمانی آسیایی فوتبال ما(که مهمترین اش هم هست حتی مهمتر از لیگ قهرمانان بی شک) با کی روش بدست آید اتفاق که می تواند ضربه سختی به این ها بزند و کی روش را دوباره به اوج بازگرداند برای همین یک حمله رسانه ای هماهنگ بر علیه کی روش صورت گرفته تا به هر طریقی او را به حاشیه بکشانند ولی باکی نیست چون هم کی روش به خوبی حریف این خوک های خبرنگار نما و این جو زامبی ها می شود و هم با قهرمانی در آسیا پوزه بندی همیشگی به دهان این ها خواهد بست
ماجرای خبرنگار ورزش 3 و کروز دیگر اظهر من الشمس است که چگون با برنامه ریزی قبلی و به قصد عصبی کردن مربی های تیم ملی(با وجود اطلاع از عدم مصاحبه اعضای تیم ملی) به آن ها می چسبد و چیپ ترین و سخیف ترین سوال ها را با اصرار می پرسد(سوال هایی که صاف از ذهن های بیمار حاشیه ساز برای کی روش بیرون آمده اند و کاملا یک خط مشکوک رو دنبال می کنند از مشت گره کرده لوپز تا عدم حضور در فینال) تا بتواند کروز را عصبی کرده و فیلم خود را بگیرد و جنجالی دیگر به پا کند و ان هم در آستانه های جام ملت های آسیا هیچ قدرتی نیست(به علت پوپولیسم رسانه ای زر که از هیجان پرپسولیسی ها تین ایجر استفاده می کنن برای حمله به کادر فنی تیم ملی) که مقابل این حملات بی شرمانه به ایستد به خود کی روش امیدواریم و خوشبینیم در این روزهای تنهایی که دشمنان داخلی خطرناک تر از رقیبان خارجی است کی روش و پسرانش با قدرت آسیا را فتح کنند و بگویند در تنها ترین روزهای خود افتخاری آوردیم که بیش از چهار دهه در حسرت آن بودیم
پ ن :
فرامش نباید کرد بخشی از این سناریو علاوه بر قهرمانی پرسپولیس به برکناری تاج هم خوشبین بود دو اتفاقی که می توانست به آنها قدرت کافی برای برکناری کی روش را بدهد ولی خوشبختانه تا اینجا تمام تیر های این زامبی ها به سنگ خورده است
در آخر امیدوارم برانکو وارد این بازی ها دوباره نشود و تا بازنشستگی اش در پرسپولیس بماند
۱
nima bagheri
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۶
کی روش تنها نیست
با قهرمانی در آسیا آن «چهار نفر» برای همیشه پوزه بندی بر دهانشان خواهند بست
۱
پدرام
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۱۴
کیروش شغالی بیش نیست.
۴
soltan
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۲۲
آینده قضاوت خواهد کرد ! بعد از قهرمانی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر