فهرست

ابهام رفع شد؛ منصوریان در آسیا روی نیمکت استقلال

آی اسپورت - با گذشت هر سال، کنفدراسیون فوتبال آسیا سخت گیری بیشتری درباره مدرک مربیان آسیایی به خرج می دهد. به تازگی این کنفدراسیون برگزاری کلاس های پروفشنال مربیگری آسیا را آغاز کرده است و طبق آخرین اعلام کمیته آموزش کنفدراسیون، باید تمام مربیان حاضر در لیگ قهرمانان چنین مدرکی داشته باشند. اکثر مربیان ایرانی مدرک پروفشنال را ندارند.
 
در حال حاضر تنها دو دوره از کلاس ها برگزار شده که چهره ای چون گل محمدی در آن حاضر بوده است به همین دلیل سرمربی ذوب آهن مشکلی برای همراهی تیمش ندارد. برانکو هم چنین مدرکی دارد و در این بین وضعیت منصوریان و پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان نامشخص است. به گفته مسئولان کمیته آموزش فدراسیون منصوریان هم با تائید کنفدراسیون مشکلی نخواهد داشت. او قرار بود در دوره سوم کلاس های پروفشنال شرکت کند ولی به دلیل آنکه کنفدراسیون مدرس مورد نظر فدراسیون را به ایران نفرستاد، وقفه ای در برگزاری کلاس ایجاد شده است. احتمالا سومین دوره کلاس های پروفشنال در زمستان امسال برگزار می شود و برای کنفدراسیون حتی حضور نام مربیان در لیست این کلاس، برای نشستن روی نیمکت در لیگ قهرمانان کافی است.
 
احسانی رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در ایران باره می گوید: «دقیقا همینطور است و علی منصوریان می تواند روی نیمکت استقلال بنشیند چون اسمش برای کلاس پروفشنال در کنفدراسیون ثبت شده. حتی اگر کلاس تا زمان برگزاری پلی آف لیگ قهرمانان آسیا هم شروع نشود، منصوریان مشکلی برای همراهی استقلال ندارد چراکه حضور در لیست هم در واقع با تائید کنفدراسیون همراه می شود.»

منبع: خبر آنلاین
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-14 11:48:05
نظر دهید
۱ نظر
علی کچـــل
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
خنگه ها ، خوب برو دو هفته پشت فنس یه تیم اروپایی زل بزن به چمن، کلکش را بکن دیگه ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر