فهرست

گزارش تصویری: طلسم‌شکنی رشتی‌ها در شیراز

1- پیروزی سپیدرود در برابر فجر سپاسی سرانجام به طلسم نبردن های تیم های رشتی در شیراز پایان داد. سپیدرود و داماش در سال های اخیر هرگز در شیراز موفق به پیروزی در برابر تیم هایی همچون: فجرسپاسی، بهمن و پیام نشده بودند.


2- کاپیتان سهیل حق شناس (شماره 11) مرد تمام نشدنی این روزهای سپیدرود است که موفق شد با دو گلی که در این مسابقه زد شمار گل هایش را به عدد 3 گل در دو بازی برساند تا در صدر جدول گلزنان لیگ یک قرار بگیرد. حق شناس در مرحله نهایی لیگ دسته دوم فصل گذشته نیز با زدن گل های سه امتیازی از عوامل صعود ارتش سرخ گیلان بود.


3- مسابقه سپیدرود – سپاسی در دقایقی از بازی به جنجال کشیده شد. سوژه شیرازی ها محمد رستمی بازیکن سابق ملوان و داماش بود که در بطن درگیری با بازیکنان فجر حضور داشت.


4- هواداران سپیدرود به مانند تمام بازی های خارج از خانه تیم محبوب خود را تنها نگذاشتند و فاصله طولانی رشت تا شیراز را بر خود همواره نمودند. انتظار می رود بازی روز آدینه سپیدرود –خیبر خرم آباد ورزشگاه عضدی رشت لبریز از تماشاگر شود.


5- علی نظر محمدی مربی جوان سپیدرود موفق شد تا تیمش را به دشت دومین برد پیاپی رهنمون سازد. نظرمحمدی از جمله نسل تازه مربیان ایران است که می تواند در صورت ادامه موفقیت هایش در سپیدرود، حالا حالا در سطح بالای فوتبال ایران حضوری پر رنگ داشته باشد.


6- حسین کعبی کم کم دارد راه می افتد و اداعاهایش را در برنامه نود جامه عمل می پوشاند. کعبی دیروز یک پنالتی گرفت و بارها با نفوذ هایش مدافعان شیرازی را آزار داد.


7- رشت را یکی از خوشمزه ترین شهرهای ایران می نامند. جالب است که شهرداری رشت که اسپانسر امسال سپیدرود است، شعار " رشت، شهر خلاق خوراک یونسکو " را بر روی پیراهن این تیم انتخاب کرده بود!
     
آی اسپورت
2016-08-14 17:21:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر