فهرست

چه کسی فرشته نجات منصوریان شد؟ بازیکن مغضوب

آی اسپورت- بهنام برزای در دقیقه هفتاد دیدار استقلال و پیکان به میدان رفت و ده یازده دقیقه بعد از حضورش در میدان یک گل حساس برای استقلال زد تا این تیم از سومین شکست فصلش فرار کرده باشد.
بد نیست بدانید که همین بهنام برزای که با این گلش، نقش فرشته نجات را برای منصوریان بازی کرد، در ابتدای حضور منصوریان در استقلال در لیست قرمز او قرار داشت و هر آن ممکن بود که نام وی از لیست بازیکنان مورد نیاز استقلال خارج شود که البته د رنهایت اینگونه نشد.
با تمام حمایت هایی که از منصوریان صورت گرفته و همچنان نیز ادامه دارد، پر واضح است اگر تیم او به پیکان هم می باخت، قطعا ملاطفت ها با وی به حداقل خود می رسید و حتی معلوم نبود که وی بعد از تعطیلات فرصت نشستن روی نیمکت استقلال را داشته باشد که بخواهد تیم با صلابتی را روانه میدان نماید.
گلی که برزای، همان بازیکنی که با ارفاق و منت در استقلال ماند در روز بازی با پیکان زد، باعث شد تا حضور منصوریان در استقلال تمدید شده و وی بتواند وعده رسیدن استقلال به صلابت لازم را به بعد از تعطیلات بدهد.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-14 19:18:25
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۹
کدوم صلابت؟ یعنی مافیا فعالیتش رو افزایش,میده
لجن پولیس
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۲
امیدوارم داش علی تو بازیهای بعد بیشتر از بازیکنایی مثل برزای و فرشید و نورافکن استفاده کنه به خدا همین ۳ تا جوون به کل هیکل بازیکنای دوپینگی و ترامادولی لنگ می ارزن
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۰۰
مربى فقط على منصور هیچى کم نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر