فهرست

هشتمین بازی بدون پنالتی: دست طارمی رو شده؟

آی اسپورت - یک سال قبل، گرفتن 5 پنالتی در 4 بازی پیاپی، یک رکورد عجیب برای مهدی طارمی ثبت کرد. او در بازی با ذوب آهن، فولاد، سایپا و تراکتورسازی، مدافعان حریف را مجبور کرد روی او خطا کنند و بازی با سایپا دو بار این اتفاق تکرار شد. تا پایان فصل، طارمی در 3 بازی دیگر هم پنالتی گرفت تا پنالتی‌گیرترین بازیکن لیگ برتر شود اما به نظر می‌رسد، فعلا دست او برای رقیبان رو شده است.

آخرین باری که طارمی برای پرسپولیس پنالتی گرفت، هفته بیست و پنجم فصل قبل و مقابل ملوان بود. بعد از آن بازی، طارمی تا آخر فصل 4 بار دیگر برای پرسپولیس بازی کرد و موفق به گرفتن پنالتی نشد. 4 هفته ابتدایی این فصل هم او نتوانست پنالتی بگیرد و تلاشش مقابل فولاد، با کارت زرد داور همراه بود.

8 بازی بدون پنالتی، طولانی‌ترین زمان انتظار طارمی برای فریب مدافعان حریف است. فصل پیش او هیچوقت بیشتر از 4 بازی برای گرفتن پنالتی منتظر نمانده بود. البته با آمار پنالتی زدن پرسپولیسی‌ها، آن‌ها خیلی هم نباید از پنالتی نگرفتن طارمی ناراحت باشند.

کد خبر: 9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-14 19:47:41
نظر دهید
۴ نظر
-
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۸
همه بازیکنای پرسپولیس پنالتی گیر هستن ........ همین بازی روی علیپور و احمدزاده پنالتی شد ..... اما داور نگرفت
سرور لنگ
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۷
نگو لنگیا ناراحت میشن
مهرداد از مراغه
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۷
با فولاد رو امیری شد نگرفت با صبا رو علیپور . قرار نیست مهدی همش پنالتی روش انجام بشه بعد هم نویسنده بی اطلاع باید بدونه مهدی با سایپا فولاد گسترش مجموعا 67 دقیقه و با صبا 65 دقیقه بازی کرد و نه چهار بازی نود دقیقه ای ،مضافا اینکه تو دربی از دفاع ویران کیسه پنالتی میگیره یکی هم نه و دوتا
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۵
درود بر مهرداد با این نظر جالبش گفتنی ها رو گفتی داداش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر