فهرست

فینالیست شدن رقبا؛ چشمک مدال برنز به سوریان و عبدولی

آی اسپورت- رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک 2016 ریو که حمید سوریان در نخستین دیدارش مغلوب حریف ژاپنی شد. شینوبو اوتای جوان در ادامه با نتیجه با نتیجه 6 بر صفر آلمات کبیسپایف از قزاقستان را شکست داد و راهی یک‌چهارم نهایی شد. وی در این مرحله نیز با نتیجه 4 بر صفر از سد استیگ آندره برگ، نفر سوم جهان از نروژ گذشت و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. اوتا در این مرحله نیز با ضربه فنی روشن بایراموف، کشتی‌گیر کهنه‌کار آذربایحانی را  شکست داد و فینالیست شد تا حمید سوریان شانس حضور در گروه شانس مجدد و تلاش برای کسب مدال برنز را پیدا خواهد کرد. او در نخستین دیدار شانس مجدد به مصاف کبیسپایف از قزاقستان می‌رود.

در رقابت‌های وزن 75 کیلوگرم نیز سعید عبدولی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مغلوب حریف دانمارکی شد. عبدولی در این دیدار با نتیجه یک بر یک مغلوب مارک مادسن، دارنده 4 مدال نقره جهان از دانمارک شد. وی سال گذشته در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات جهانی لاس‌وگاس نیز مغلوب این کشتی‌گیر دانمارکی شده بود. مادسن در مرحله بعد نیز با نتیجه 4 بر صفر از سد ویکتور نمس از صربستان گذشت تا عبدولی به ادامه کار امیدوار بماند. مادسن در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه یک بر صفر از سد پیتر باسی از مجارستان گذشت و فینالیست شد تا عبدولی شانس مبارزه در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز را پیدا کند. عبدولی در نخستین دیدار شانس مجدد به مصاف ویکتور نمس از صربستان خواهد رفت. وی در صورت پیروزی در این دیدار در رده‌‌بندی برای کسب مدال برنز به مصاف پیتر باسی خواهد رفت.
کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-14 20:22:46
نظر دهید

۱ نظر
برزو
يكشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۶
کاش مسابقات المپیک دوحذفی بود و هرکسی با دومین شکست حذف میشد. بهتر بود حتی بعد از یه شکست هم شانس طلا داشته باشه. البته همه جا همینطوره مثل کنکور که آدم 1 سال تلاش میکنه و تو 4 ساعت باید نتیجه ی یک سال تلاششو بیاره رو کاغذ/ یه کم بی رحم و ناعادلانه است اما خب چاره ای هم نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر