فهرست

اتفاق عجیب در یکی از باشگاههای لیگ برتری: مربی در نقش دلال

آی اسپورت - جذب بازیکن خارجی و جابجایی آنها در یکی از باشگاه‌های معروف لیگ برتری برای خود داستانی شده است. بعد از اینکه جذب دو بازیکن درجه 3 از یک کشور توسط مسئولان این باشگاه و تایید عجیب آنها از سوی سرمربی، حسابی در رسانه‌های سوژه شد اخیرا بحث دیگری در این باشگاه مطرح شده است که شاید در آینده‌ای نزدیک این موضوع در رسانه‌های نوشتاری و تصویری حسابی جلب توجه کند. قضیه از این قرار است که یک مربی خارجی برای اینکه یکی از شاگردان خود را از تیمش فراری دهد هر کاری کرد. از بی توجهی به این شاگرد خود در تمرینات گرفته تا اینکه رسما به وی اعلام کند در لیگ شانزدهم دیگر هیچ شانسی برای بازی کردن ندارد. او اینقدر این کار را تکرار کرد تا بازیکن مذکور هنوز فصل شروع نشده درخواست کرد به کشورش برگردد. جالب اینکه این بازیکن حتی 200 میلیون پولش را هم به باشگاه مذکور بخشید تا از شرایط موجود رهایی پیدا کند.
جدایی بازیکن خارجی مذکور از تیم معروف لیگ برتری فقط سرمربی ومربی آن تیم را غافلگیر نکرد و همه متعجب ماندند که چرا او در این مقطع از فصل تصمیم گرفت تیمش را رها کند. چند ساعت بعد از جدایی این بازیکن از فلان باشگاه، یک بازیکن خارجی دیگر از سوی مربی مذکور به آن باشگاه معرفی می‌شود. جالب اینکه قیمت او 300 هزار دلار به باشگاه اعلام می‌شود در حالی که این بازیکن فصل پیش هم در لیگ ایران توپ می‌زد وتقریبا نصف این مبلغ قراردادش بود! مسئولان باشگاه که از زبان بازیکن جدا شده تیم‌شان شنیده بودند مربی‌اش دلیل اصلی جدایی او از تیم بوده است تصمیم می‌گیرند با آمدن معرفی گزینه شده از سوی او به تیم‌شان مخالفت کنند. آنها بعد از تحقیق بیشتر معرفی می‌شوند که قضیه فراری دادن بازیکن تیم و پیدا کردن جانشین او چه بوده و اعلام می‌کنند باشگاه توان پرداخت 300 هزار دلار برای جذب بازیکن مدنظر آنها را ندارد.
ماجرا آنجا جالب‌تر می‌شود که یک بازیکن دیگر که اتفاقی با مربی تیم مذکور هموطن بوده به باشگاه معرفی می‌شود. البته این بار نه با قیمت خیلی بالا بلکه رقمی در حدود 150 هزار دلار که باشگاه چاره‌ای جز عقد قرارداد با وی را ندارد. مربی باشگاه معروف بعد از قطعی شدن حضور این بازیکن در تیمش با خبر می‌شود که او پیش از این به یک ایجنت ایرانی امضا داده است.
بازیکن خارجی مجبور می‌شود برای عقد قرارداد با باشگاه معروف ایجنت ایرانی را هم قاطی ماجرا کند. در ادامه و بعد از عقد قرارداد بازیکن مذکور، مربی آن باشگاه به شاگرد جدید و هموطنش اعلام می‌کند که نقش او در آمدنش به ایران خیلی بیشتر از ایجنت ایرانی بوده و در واقع حق او نباید پایمال شود! مسئولان باشگاه مذکور از ماجرا با خبر شده‌اند و قصد دارند در اولین فرصت و با کوچکترین بهانه مربی تیم‌شان را کنار بگذارند.منبع: روزنامه هفت صبح
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-15 08:08:49
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۱۱
برانکو !
آخ برانکو!
وی
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
آخرین جمله بدجور توی ذوق میزنه . در ضمن ، اینکه چندتا خبرو کنار هم بذاریم و به عنوان یک خبر جدید با یک تیتر جدید به مردم تحویل بدیم اصن کار درستی نیست .
وی
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۵
احتمالا بعضی دلالها به اهدافشون نرسیدن و چنین تهمت هایی میزنن . دقیقا مثل تهمت هایی که در مورد یحیی گل محمدی زدن . حرفی نیست . فقط از کسی که این خبرو نوشته یه خواهش دارم . توی لیگ برتر فقط یک سرمربی خارجی داریم . بهتر نبود به جای اینکه این همه مقدمه چینی کنی ، یک دفعه میگفتی برانکو ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر